Eker, Social Media Awards Turkey-Veri Ödülleri’nde Bronz Ödül’ün sahibi oldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Eker, Social Media Awards Turkey-Veri Ödülleri’nde Bronz Ödül’ün sahibi oldu
Eker, Social Media Awards Turkey-Veri Ödülleri’nde Bronz Ödül’ün sahibi oldu

Eker Süt Ürünleri, Türkiye’nin en kapsamlı ve veriye dayalı sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey – Veri Ödülleri’nde, Süt Ürünleri  Kategorisi’nde Bronz Ödül’ün sahibi oldu. Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla beşinci defa sosyal medyanın en iyilerini ödüllendiren yarışmanın kazananları, 9 Haziran’da online olarak gerçekleşen törenle açıklandı.

Markaların sosyal medya performanslarını objektif verilere göre, en başarılı projeleri ise jüri değerlendirmesine göre belirleyen Social Media Awards Turkey’de sosyal medya sektörünün liderleri bir araya geldi. Türkiye’de sektörünün en beğenilen şirketlerinden biri olan Eker Süt Ürünleri, Social Media Awards Turkey – Veri Ödülleri’nde Süt Ürünleri Kategorisi’nde Bronz Ödül’e layık görüldü.

Social Media Awards Turkey 2021’de, 1 Nisan 2020-1 Nisan 2021 tarihleri arasında dijital ortamda yayınlanan en güzel işler yer aldı. Yarışmanın ödüllendirme sistemi; Jüri Ödülleri, Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere üç bölümden oluşurken, Eker'in Bronz Ödül aldığı Veri Ödülleri’ndeki sıralamada BoomSonar’ın “Sosyal Medya Marka Endeksi” olan SocialBrands’in 30’dan fazla veri temelli kriter kullanan algoritması temel alındı.

Sosyal medya iletişimine damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin ödüllendirildiği yarışmanın kazananları, 9 Haziran’da canlı olarak yapılan online ödül töreni ile açıklandı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Eker, Social Media Awards Turkey-Veri Ödülleri’nde Bronz Ödül’ün sahibi oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Seçkin iktisatçıların ve akademisyenlerin kaleminden: Türkiye’nin Yerli Üretimi ve Politik Ekonomisi Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi öğrencileri artık çift diplomayla mezun olacak Derya Baykal: “Kamera önünü çok özlemişim” Gölbaşı’nın Camilerine Güneş Enerjili Su Isıtma Sistemi Muratbey’den yerli peynirlerle Çin çıkarması Uzaktan eğitim tüm yönleriyle tartışılacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır