Elektronik Müzikte ‘İKİYÜZSÜZ’ farkı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Elektronik Müzikte ‘İKİYÜZSÜZ’ farkı
Elektronik Müzikte ‘İKİYÜZSÜZ’ farkı

Ali Yeşilbaş ve Bera Güllüoğlu tarafından kurulan İkiyüzsüz müzik dünyamızı yeni çalışmaları ‘Biz’li Geçmiş Zaman’ ile selamlıyor.

Ali Yeşilbaş ve Bera Güllüoğlu tarafından kurulan İkiyüzsüz müzik dünyamızı yeni çalışmaları ‘Biz’li Geçmiş Zaman’ ile selamlıyor. OnAir Sahne etiketiyle yayınlanan ‘Biz’li Geçmiş Zaman’ synth pop tarzıyla dikkat çekiyor.

Müzik dünyamızın yeni ismi İkiyüzsüz, genel olarak yerel synth melodilerini gitar riffleriyle ve elektronik alt yapıları beatlerle harmanladıkları, elektronik-alternatif füzyon tarzındaki müzikleriyle ilgi çekiyor. Müzikal yapılarının yanı sıra şarkı sözleriyle de dikkat çeken grup ‘Biz’li Geçmiş Zaman’da günümüz dünyasına müzikal sitemde bulunuyor.

Daha önce farklı projelerde yer alan grup üyeleri Ali ve Bera’nın bir araya gelerek oluşturduğu İkiyüzsüz, Türkiye’de elektronik müziğin yeni temsilcilerinden olmaya aday.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Elektronik Müzikte ‘İKİYÜZSÜZ’ farkı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“Bu Yıl da Mars’a Taşınamıyoruz” Lüleburgaz Belediyesi’nin haftalık pandemi raporu En Büyük Nedeni Trafik Kazası Mahmut Görgen’den 29 Ekim’de anlamlı bir proje Muğla’da 66 Bin Metre Dere Temizliği Yapıldı Mahkemeden emsal karar: Bagaj kapağı da ayıplı sayıldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır