Emaar Alışverişlerinize Galaxy Z Fold3 5G veya Flip3 5G kazanma şansı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Emaar Alışverişlerinize Galaxy Z Fold3 5G veya Flip3 5G kazanma şansı
Emaar Alışverişlerinize Galaxy Z Fold3 5G veya Flip3 5G kazanma şansı

15 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında Emaar mağazalarından 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Samsung Galaxy Z Fold3 5G veya Galaxy Z Flip3 5G katlanabilir akıllı telefonlardan birini kazanma şansı yakalayacak.

Emaar’da Samsung’un hayatı ikiye katlayan yepyeni katlanabilir akıllı telefonlarının hediye olarak verileceği bir kampanya başladı. 15 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında Emaar mağazalarından yapılacak her 500 TL ve üzeri alışverişte faturasını Emaar Mobil'e yükleyenler çekilişe katılma hakkı kazanacak. Çekiliş sonucunda 4 kişi Galaxy Z Flip3 5G, 1 kişi de Galaxy Z Fold3 5G kazanacak. Ayrıca Emaar’da Samsung Deneyim Mağazası da hijyen önlemlerinden ödün vermeden müşterilere ayrıcalıklı bir şekilde yeni seriyi deneyimleme fırsatı sunacak. 

Samsung geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı Galaxy Z Serisi ile katlanabilir akıllı telefon deneyimini bir kez daha yeniden tanımladı. Yenilikçi tasarımları sayesinde Galaxy Z Serisi kullanıcıların günlük yaşamlarını da değiştiriyor. Galaxy Z Fold3, açıldığında iki akıllı telefonun toplam genişliğinde bir tablet ekran boyutuna ulaşabilirken Galaxy Z Flip3 katlandığında bir akıllı telefonun yarısına denk boyutuyla son derece kompakt bir modele dönüşüyor. Benzersiz ve özel tasarımları sayesinde her iki cihaz da kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor, dijital yaşam tarzlarına uygun özgür deneyimler sunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Emaar Alışverişlerinize Galaxy Z Fold3 5G veya Flip3 5G kazanma şansı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Anadolu Efes, akıllı tarım uygulamalarıyla çiftçilerin hayatını kolaylaştırıyor Prof. Dr. Selim Şeker: “Radyo frekans dalgalarıyla dinleniyoruz” Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Psikiyatik hastalıklarda in-silico modelleme kullanılacak” Türkiye ve Güney Kore Su Kaynaklarında Verimlilik İçin İş Birliği Yaptı Red Bull Kar Havuzu filminde ünlü isimler -10 derece soğukta buz gibi suya atladılar Maximum Genç Biriktiren Genç Hesap

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır