Emekli olmak isteyen Ayşe Mine, Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’a seslendi!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Emekli olmak isteyen Ayşe Mine, Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’a seslendi!
Emekli olmak isteyen Ayşe Mine, Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’a seslendi!

Pandemi sürecine hazırlıksız yakalanan ve sahne çalışmaları iptal olduğu için maddi zorluklar yaşadığı öğrenilen usta sanatçı Ayşe Mine, Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’a seslenerek, “Ben emekli değilim, ben emekli olmak istiyorum.” dedi.

Bir döneme şarkıları ile damga vuran usta sanatçı Ayşe Mine, meslektaşı ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’la ikinci kez Instagram’da canlı yayın yaptı. İlk canlı yayınlarında pandemi dönemine hazırlıksız yakalandığını söyleyerek Kültür Bakanı’na ve Türkiye’nin belediyelerine seslenerek online konserler isteyen Mine, “Bu konserler de olmazsa, Altın Plağımı Instagram’da açık artırma ile satışa çıkarmaktan başka çarem olmayacak.” demişti. Ayşe Mine, bu haftaki canlı yayında ise Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a seslendi. Mine, “Ben emekli değilim. Ben emekli olmak istiyorum. Pazartesi günü Aile ve Çalışma Bakanımızı arayıp rica edeceğim. Emekli olmak mecburiyetindeyim. Ben nasıl emekli olacağım? Çalışamıyoruz!” açıklamasını yaptı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Emekli olmak isteyen Ayşe Mine, Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’a seslendi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Dışa bağımlı olmayan bir üretim için yerli ürün tüketimi şart Doktorum Yanımda özel konu ve konuklarıyla ekranlara gelmeye devam ediyor New York Üniversitesine Türk Kültürü Tanıtıldı Yeniden Yapılandırmada Son Gün 31 Ocak Spotify yaz aylarının yeni “sosyal mesafe” trendlerini açıkladı 4 milyarlık sektöre amv’ler destek veriyor, caddeler zam yapıyor.

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır