Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Emirates 6 Şehir İçin Daha Uçuşlarına Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Emirates 6 Şehir İçin Daha Uçuşlarına Devam Ediyor
Emirates 6 Şehir İçin Daha Uçuşlarına Devam Ediyor

Şirketin uçuş ağı Ağustos ayında 50’den fazla şehri Dubai’ye ve Dubai üzerinden birbirine bağlıyor.

Şirketin uçuş ağı Ağustos ayında 50’den fazla şehri Dubai’ye ve Dubai üzerinden birbirine bağlıyor.

Emirates, Cenevre (15 Temmuz’dan itibaren), Los Angeles (22 Temmuz’dan itibaren), Darüsselam (1 Ağustos’tan itibaren), Prag ve Sao Paulo (2 Ağustos’tan itibaren) ve Boston (15 Ağustos’tan itibaren) uçuşlarına devam ederek yolcularına daha da fazla seyahat seçeneği sunacağını duyurdu.

Böylece şirketin uçuş ağı Avrupa’da 20 nokta ve Asya Pasifik’te 24 nokta dahil olmak üzere Ağustos ayı ortalarına kadar 58 şehre ulaşacak.

Emirates Ticari İşler Direktörü Adnan Kazım şunları söyledi: “Dubai’nin yeniden açıldığını duyurduğumuz tarihten beri ve ayrıca uçuş ağı bağlantımızı kademeli olarak yeniden tesis ederken sunduğumuz seyahat seçeneklerinin artmasıyla birlikte, yolcularımızın ilgisinde ve talebinde artış yaşadık. Uçuş operasyonlarına devam etmek için tüm paydaşlarla yakın temas halinde çalışmaya devam ederken, yolcularımızın ve çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini korumaya yönelik tüm gerekli tedbirlerin uygulanmasını sağlıyoruz.”

Güvenle seyahat edin

Yaz boyunca sınırların kademeli olarak yeniden açılmasıyla, Emirates yolcularına seyahat planlarında esneklik ve güven imkanı sunmak için rezervasyon politikalarını da revize etmiştir. 30 Kasım 2020 tarihinde veya öncesinde seyahat etmek için Emirates biletlerini 31 Temmuz 2020’ye kadar satın alan yolcular, COVID-19 ile ilgili beklenmedik uçuş veya seyahat kısıtlamalarına bağlı olarak seyahat planlarını değiştirmek zorunda kaldıkları takdirde veya Flex, Flex plus tarifesiyle rezervasyon yaptırmışlarsa, cömert şartlarından ve seçeneklerinden faydalanarak yeniden rezervasyon yaptırabilirler. 

Premium yolcular, tam kapsamlı bir sağlık ve güvenlik incelemesi sonrası Emirates imzalı hizmetlerin yeniden başlamasıyla, Emirates’in Şoförlü Araç hizmetinden faydalanabilir veya Dubai Uluslararası havalimanındaki Lounge’ında rahatça vakit geçirebilirler. Emirates, seyahatin her adımında, tüm yolcularına maske, eldiven, el dezenfektanı ve antibakteriyel mendilden oluşan ücretsiz hijyen kitleri dağıtılması dahil, kapsamlı bir dizi tedbir uygulayarak yolcularının ve çalışanlarının hem yerde hem de havada güvende olmasını sağlıyor.

Dubai’ye gelecek ziyaretçiler konaklama süreleri boyunca Covid-19’u kapsayan uluslararası bir seyahat sigortası poliçesine sahip olmak zorundadır.

Seyahat kısıtlamaları: Müşterilere seyahat kısıtlamalarının devam ettiğini hatırlatırız. Yolcular ancak varış ülkelerindeki uygunluk ve giriş kriteri şartlarına uydukları takdirde uçuşlara kabul edilecektir.

Emirates 6 Şehir İçin Daha Uçuşlarına Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Eğitim-Bir-Sen İzmir Şube Başkanı Ali Kaya: Somut adımlar atılmalıdır Türkiye Toplumunun Enerji Tercihleri Araştırması’nın sonuçları açıklandı Tuzlalı gençler, her ihtiyaç sahibi için bir tohumu toprakla buluşturdu BU ZAMANIN EN KOMİK FİLMİ: “MÜMESSİL” GELİYOR! Boğaziçi mezununa ABD’nin lider üniversitesinden burs Tire Belediye işletmelerine turuncu çember haberi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır