Emperyalizme karşı cevabımız değişmedi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Emperyalizme karşı cevabımız değişmedi
Emperyalizme karşı cevabımız değişmedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Veysel Şahin “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir açıklama yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Veysel Şahin “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla bir açıklama yaptı. Şahin yaptığı açıklamada, “15 Temmuz ihanete karşı tek yürek olmuş Türk Milletinin şahlanış günüdür. 15 Temmuz hapsedilmek ve yok edilmek istenen Türklüğün zincirlerini kırdığı gündür. 15 Temmuz varlık mücadelemizi kazandığımız zafer günümüzdür” ifadelerine yer verdi.

Tarihimizin en büyük ihanetlerinden biri olan FETÖ ihanetinin 4. yılında, bulunduğumuz yerden geriye ve ileriye baktığımızda çok şeylerin değiştiğini görüyoruz, diyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle bir açıklama yaptı. Şahin yaptığı açıklamada, “ihanetin ağalarını parçaladık, varlığımıza, dirliğimize, birliğimize ve geleceğimize göz dikenleri yerle yeksan ettik. Tüm mukaddesatımızı batının vahşi emellerine peşkeş çeken hainleri milli irademizle ezdik, geçtik. Artık duracak değiliz” sözleriyle sürdürdü.

İhaneti Parçalamaya Muktediriz

Şahin, Geçtiğimiz yüzyılda kutsal vatan topraklarımızı işgal edenlerin bu yüzyıldaki maşası alçak FETÖ yapılanmasının ihanet ağlarını her zaman parçalamaya muktedir olduklarını da sözlerine ekledi. Şahin, “Emperyalizmin talimatlı uşakları FETÖ terör örgütü 15 Temmuz’ da kalkıştığı ihanet darbesinde Türk milletinin ayakları altında kendisi ezilmiştir. Türk Milletinin silahlarını Türk Milletine çevirenler, Türk Milletinin kalbi TBMM’ye uçaklarla saldıranlar, evlatlarını katledenler ve vahşetlerini her alana yayanlar şunu bilsinler ki, 15 Temmuz da verdiğimiz milli cevap şimdi çok daha şiddetli bir şekilde hazır beklemektedir. Biz onların ihanet ağını her zaman parçalamaya muktediriz.

15 Temmuz Şahlanış Günümüzdür

Türk Milletinin yerden kaldırarak 15 Temmuz’da tekrar yükselttiği Türklük Bayrağı şimdi sonsuzluğa doğru dalgalanmaktadır. Bu yükselişi ve bu kutlu yürüyüşü artık hiç kimse engelleyemez. Küresel Sömürgecilerin bütün ihanet planları bozulmuş, Türk Milleti bir ve bütün olarak ayağa kalkmıştır. Onlara 100 yıl önce ne cevap verdiysek yüz yıl sonra 15 Temmuz’da da aynı cevabı verdik. İşte 15 Temmuz ihanete karşı tek yürek olmuş Türk Milletinin şahlanış günüdür. 15 Temmuz hapsedilmek ve yok edilmek istenen Türklüğün zincirlerini kırdığı gündür. 15 Temmuz varlık mücadelemizi kazandığımız zafer günümüzdür.

Dört yıl sonra bugün tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnetlerimi sunuyorum. Allah bir daha bize böyle bir gün yaşatmasın diyor, 15 Temmuz’un anlamını bugünümüze ve yarınımıza emanet ediyorum.” Diyerek açıklamasını tamamladı.

İZMİR / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Emperyalizme karşı cevabımız değişmedi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

LÖSEV başarısının arkasındaki kadınlar CHP’li Ağaç: “Devlet koruma görevini tam yapmıyor, yerel yönetimler ilgisiz” CK Enerji, ‘Enerji Okuryazarlığı Projesi’ni eğitimciler ile buluşturdu Gençler Onur Hareketi’ne akın etti Dizüstü bilgisayar satışları yüzde 71 arttı TOKİ’nin sattığı alanda uçurtma şenliği

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır