Emre Ateş Yılın Girişimci İş Adamlığına Aday..!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Emre Ateş Yılın Girişimci İş Adamlığına Aday..!
Emre Ateş Yılın Girişimci İş Adamlığına Aday..!

Emre Ateş uzun yıllar ticaretin farklı dallarında boy göstermiş genç girişimci bir iş insanıdır.  Yaptığı birçok proje ile isminden sıkça söz ettiren Emre Ateş şimdilerde ülkemizi Katar (Qatar)'da temsil etmeye hazırlanıyor. 

İnşaat, ihracat ve turizm dalında bir çok projeye imza atmış Emre Ateş (Emre Azat Ateş) ülkemizi turizm be inşaat faaliyetlerinde Katar'da birçok iyi projeler yaparak temsil ediyor. Aynı zamanda Antalya Kemer'de de Yat (Tekne) sektöründe öncü olarak faaliyetlerini sürdürüyor.  Aynı zamanda siyasette de aktif olarak devam eden Ateş'in şu sıralarda kulislerde yeni partisinin hangisi olacağı da bir hayli merak konusu.

Yaptığı bir çok hayır işleri de olan Ateş hayırseverler tarafından oldukça takdir edilen bir kişiliği ile yardıma ihtiyacı olan herkes tarafından isminden sıkça söz ettiriyor. Aynı zamanda baba tarafı Erzincan, Anne tarafı Van Başkale'nin köklü ve güvenilir aşireti olan Ertoşi Aşireti'nin sevilen ve önde gelen isimlerindendir.

Şu sıralar Bulgaristan'da çok büyük bir inşaat çalışmasına da başlamış bulunan Ateş projeyle ilgili şunları söyledi: ''Oradaki binalar eski, Balkanlardan kalma 100 senenin üzerinde. Yeni inşaatlara açık biryer ve ekonomi olarak geridede olsa iyi inşaat yatırımları olur. Şu anda Bulgar Levası bizim para birimimizin 5 katı üzerinde ve her ne kadar bizden 20 sene geride bir ülke olsa da Avrupa Birliği'ne girmek üzere. İleriye dönük güzel projelerin yapılabileceği bir ülke''

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Emre Ateş Yılın Girişimci İş Adamlığına Aday..! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Muğla Büyükşehir 179 Milyon Yolcu Taşıdı Tüm Üretim Tesislerinde Güneş Enerji Santralleri Kuruluyor Anker’den Annelerin Hayatını Kolaylaştıracak Hediye Önerileri 43. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 01 – 04 Nisan 2021’de Pandemi Döneminin Ebeveyn Açmazı: Ders Mi? Oyun Mu? Babacan:‘100 milyon doz aşı lazım ama daha grip aşısını bile yaptıramadık’

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır