Erçağ Çalışkan Sinemaya Yeşil Işık Yaktı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Erçağ Çalışkan Sinemaya Yeşil Işık Yaktı
Erçağ Çalışkan Sinemaya Yeşil Işık Yaktı

Daha önce değişik iş alanlarındaki başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettiren başarılı iş adamı Erçağ Çalışkan, çok yakında çekimlerine başlanacak olan “Dedemin Gözyaşları” isimli sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Gelirlerinin bir kısmı lösemili çocukların tedavisi için bağışlanacak olan ve Bir Dede ile lösemi hastası torununun hikâyesinin işlendiği filmde gönüllü olarak yer alan Erçağ Çalışkan, başarılı iş hayatıyla olduğu kadar, yardımsever kişiliği ve yakışıklılığıyla da dikkat çekiyor.

İş hayatına erken yaşta atılmasına rağmen, kısa sürede büyük başarılara imza atan başarılı iş adamı “Çocuklar geleceğimizdir, onların yararına olabilecek böyle duyarlı projelerde yer almaktan son derece mutluyum” diye konuştu.

 

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Erçağ Çalışkan Sinemaya Yeşil Işık Yaktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gezegenimizin sağlığı için “Sürdürülebilir Beslenme” Çalışırken Omurgalara 60 Kilo Yük Biniyor, Sigara Kadar Tehlike Saçıyor Sanatçılara üretim ortamı sağlayan SAHA Studio yeni yaşını kutluyor! Seyfi Dursunoğlu ne zaman defnedilecek? İlhan Şeşen’in şarkısıyla ünlenen Hakan Ergün’den RAP şarkı Coşkun Sabah “Örnek olmak istiyorum”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır