Fatih Boğalar, yepyeni bir hitle müzik piyasasına sağlam bir dönüş yaptı!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Fatih Boğalar, yepyeni bir hitle müzik piyasasına sağlam bir dönüş yaptı!
Fatih Boğalar, yepyeni bir hitle müzik piyasasına sağlam bir dönüş yaptı!

“TEMAETMAJE” adlı bestesi Dünya çapında ses getiren, Dünya listelerinde zirveye çıkan müzisyen, bu kez Türkçe bir şarkıyla listeleri sallamaya geliyor.

Sevilen müzisyen FATİH BOĞALAR, “İSTİYORSAN GEL” adlı çalışması ile Türk ve Dünya piyasalarında yine iddialı olduğunu belirtiyor. Müzisyen, ilk Türkçe bestesinde genç sanatçı SİNEM GAYA ile birlikte çalışıyor. “İSTİYORSAN GEL” adlı şarkının sözlerinde imzası olan SİNEM GAYA, aynı zamanda şarkıyı yorumluyor. Ortaya da harika bir proje çıkmış oluyor.

FATİH BOĞALAR, 250 milyon izlenmeye sahip “TEMAETMAJE” ile yakaladığı başarıyı uluslar arası arenada çeşitli ödüllerle süslemişti. Ardından çıkardığı singlelar ile de yine başarısını sürdürmüştü. “PRINCY” adlı çalışması ile de birçok ödülün sahibi olmayı başaran müzisyenin şimdiki hedefi yeni çalışması ile yine Dünya çapında yankı uyandırmak.

“İSTİYORSAN GEL”, 14 Ağustos 2020 Cuma tarihinde TFB etiketiyle müzikseverlerle buluştu. İlk günden dinleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Uzun bir çalışma süreci geçiren bu yeni beste, hazır olunca bu sefer sıra söz ve yoruma geldi. Bu süreçte FATİH BOĞALAR titizlikle araştırmasını yaptı ve SİNEM GAYA’nın bu proje için doğru kişi olduğunu gördü. Ve işte ortaya çıkan sonuç ile haklılığı ispatlanmış oldu!

SİNEM GAYA, şarkıya harika bir ruh katıyor ve genç yaşından itibaren sahnelerde önemli isimlere vokalistlik yapmasıyla kazandığı tecrübenin avantajını kullanıyor. FATİH BOĞALAR ve SİNEM GAYA enerjilerini birleştiriyorlar ve dinleyicinin severek dinleyeceği “İSTİYORSAN GEL” I çıkarıyorlar.

Fatih Boğalar, yepyeni bir hitle müzik piyasasına sağlam bir dönüş yaptı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bayramın tadını oyunlarla çıkarın TikTok, Siber Zorbalığa karşı yorum filtreleme özelliğini güncelliyor Bir gün herkes kendi işinin sahibi olacak! Güvenlikte Bu Üç Terim Artık Daha Çok Duyulacak: Zero Trust, ZTNA ve SASE Mağdurlar Görülmeli, Haklar Ödenmeli Airbus, yeni Türkiye Başkanı olarak Simon Ward’ı atadı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır