Ferdi Yılgın, “Sevdim Seni” adlı kitabını anlatıyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Ferdi Yılgın, “Sevdim Seni” adlı kitabını anlatıyor
Ferdi Yılgın, “Sevdim Seni” adlı kitabını anlatıyor

Başarılı yazar Ferdi Yılgın, geçtiğimiz ay “Derlemeler” serisinin “Sevdim Seni” adlı ikinci kitabını okurlarıyla buluşturdu. Yılgın, Tilki Kitap etiketiyle edebiyat dünyasına kazandırılan eserine dair şunları söyledi:

Derlemeler serisi; “Bir Solukta” adlı kitapla başlayan, hayatın inişli çıkışlı yollarında yaşanan, acı tatlı zamanların anda bıraktığı hislere ve izlere tercüman olmaya çalışan, sevmek kelimesinin öylesine değil de bir solukluk yaşadığımız ve tek sahibi olduğumuz şu anın kıymetinin bilincinde olarak söylendiği, zamanı ve mekânı aşan, “Bir Solukta Sevdim Seni” diyebilenlerden olmak ümidiyle hayata dair yazılan ve yazılmaya devam eden kitaplardır.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Ferdi Yılgın, “Sevdim Seni” adlı kitabını anlatıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Veresiye defterinin yerini kredi kartı aldı! “Yasa dışı tütün ticaretine uygulanacak ceza ihracatımızı pozitif etkileyecek” ABD Dışişleri Bakan Pompeo: NATO müttefikimiz Türkiye’nin yanındayız Rüzgar Sertkaya’dan sosyal medya kullanıcılarına öneriler Online eğitim için ebeveynlere 15 öneri Muğla Büyükşehir Belediyesi üç ilçede kıl keçisi dağıtacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır