Ferhat Özçelik uzun süren sessizliğini bozdu

Ana Sayfa » MAGAZİN » Ferhat Özçelik uzun süren sessizliğini bozdu
Ferhat Özçelik uzun süren sessizliğini bozdu

Ferhat Özçelik 2016 yılında müzik dünyasına “Ruhumda Bir Berduşluk” adlı şarkısıyla hızlı ve sağlam bir giriş yaptıktan sonra uzun süren sessizliğini “Leyli Leyli” adlı şarkısı ile sonlandırdı.

Söz ve müziği Türk Halk Müziğinin duayen isimlerinden biri olan Neşet Ertaş’ın “Leyli Leyli ” adlı türküsü için stüdyoya giren başarılı sanatçı Ferhat Özçelik “Bu türkü ile herkesin yüreğine dokunmayı hedefledik ve bunu başardığımızı düşünüyorum” derken “Leyli Leyli” adlı türkünün aranjörlüğünü de son dönemlerin başarılı aranjörlerinden Ozan Arapoğlu üstlendi.

Dijital platformlarda yayınlanmaya başlanan “Leyli Leyli” adlı türkü kısa sürede taraflı tarafsız birçok müziksever tarafından tam not alırken kısa sürede dinlenme listelerini alt üst etmeyi başardı.

Ferhat Özçelik’in seslendirdiği “Leyli Leyli” adlı türkü dijital platformlarda çok kıs bir sürede büyük ilgi gördü.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Ferhat Özçelik uzun süren sessizliğini bozdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hazırgiyim ve konfeksiyon sektörü medikal tekstille ihracatını katlıyor Kavuk Devir Teslim Töreni Geliri ÇYDD’ye Bağışlandı! Yaşar Aydın dobra dobra konuştu Zeytinlikler kiraya veriliyor Dijitalleşme ile Artan Güvenlik Saldırılarından Nasıl Korunuruz? Cepheyi istediler, zafere uçtular!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır