Filiz Karadağlı yükselmeye devam ediyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Filiz Karadağlı yükselmeye devam ediyor
Filiz Karadağlı yükselmeye devam ediyor

Bugüne kadar yer aldığı projelerde sergilediği başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Filiz Karadağlı, çok yakında yeni bir sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

İyi derecede iki yabancı dil bilen ve daha önce birlikte çalıştığı yönetmenlerden tam not alan güzel oyuncu, yeni projesini seçmek ve en doğru kararı vermek için ince eleyip, sık dokuyor.

Başarılı oyunculuğuyla olduğu kadar, büyülü güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu, severek yaptığı oyunculukta hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Hayattaki en büyük tutkusunun oyunculuk olduğunu söyleyen Karadağlı, sözlerini şöyle sürdürdü “En büyük hayalim kalıcı projelerde yer almak ve gerek yurt içi, gerekse de yurt dışından ödüller alarak ülkemi en güzel şekilde temsil etmek” diye konuştu.

 

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Filiz Karadağlı yükselmeye devam ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Milas Ören’e 81 Milyonluk Alt Yapı Yatırımı BABACAN: “Kimse suçu dışarıda aramasın. Şu anda kötü yönetimin sonucunu görüyoruz” Jaguar’ın Süper Spor Otomobili Jaguar F-TYPE Yenilendi Toplu konutların nüfusu da bütçesi de belediyelerden fazla Bahadır Ak, Gizem Ak Çifti Tatilde Türkiye IMSAD, inşaat malsemeleri sanayisinin son 5 yılına ışık tutan  ‘Türkiye IMSAD yapı sektörü raporu 2019’u yayımladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır