First’ten Serdar Ortaç’ı Bile Ferahlatan Yeni Reklam Filmi

Ana Sayfa » MAGAZİN » First’ten Serdar Ortaç’ı Bile Ferahlatan Yeni Reklam Filmi
First’ten Serdar Ortaç’ı Bile Ferahlatan Yeni Reklam Filmi

First, Serdar Ortaç’ı bile ferahlatan yeni ürünüyle tüketicilerini 60 dakika boyunca ferah kalmaya davet ediyor. Yeni yeşil nane aromalı şekersiz sakızın sağladığı bitmeyen ferahlığın anlatıldığı eğlenceli reklam filmi ve jingle izleyenlerle buluşuyor.

Mondelēz International Türkiye’nin markaları arasında yer alan First’ün 60 dakika boyunca kesintisiz ferahlık sağlayan yeni yeşil nane aromalı şekersiz sakızının, sıkıntıdan bunalan Serdar Ortaç’ı bile nasıl ferahlattığını konu alan esprili yeni reklam filmi yayında.

First yeni reklam filmi Serdar Ortaç’ın pandemi döneminde bunaldığı andan paylaşımlarıyla başlıyor. Evde oturmaktan dolayı bunaldığını ve çok sıkıldığını belirten Ortaç, ferahlamak için ağzına First 60 Dakika sakızını atıyor ve sakızı çiğnemesiyle birlikte yoğun bir ferahlık etkisi yaşayarak devamlı “ay nasıl ferahladım” dediği bir döngüye giriyor. Reklam filminde, Serdar Ortaç’ın 60 dakika sonra bile First 60 Dakika’nın ferahlatıcı etkisinden çıkamadığı ve aradığı ferahlığa sonunda kavuştuğu görülüyor.

Serdar Ortaç aynı zamanda en sevilen şarkılarından biri olan Yaz Günü’nü de First 60 Dakika için uyarlıyor. “Buralara ferahlık az geliyor canım, ah bir First olsa dans edeceğim” cümlesiyle başlayan şarkı, yeni haliyle tüketicileri de ferahlığı yaşamaya davet ediyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

First’ten Serdar Ortaç’ı Bile Ferahlatan Yeni Reklam Filmi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Coşkun Sabah Engelli bireyler ile bir araya geliyor. “GÜLLER ÜLKESİ: DAMASCENA” FİLMİ 31 OCAK’TA VİZYONDA! Faturasını ödeyemeyenin hattı kapanmayacak; gecikme neması de yok Muğla Büyükşehir 179 Milyon Yolcu Taşıdı Güzel sanatçı Simge “Şampiyonlar Liginde” Suistimallerde rekor yılı olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır