Foça’da ‘Kültürel miras ve turizm birlikteliği’ eğitimi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Foça’da ‘Kültürel miras ve turizm birlikteliği’ eğitimi
Foça’da ‘Kültürel miras ve turizm birlikteliği’ eğitimi

ÇEKÜL Akademi’nin Kültürel Miras ve Turizm Birlikteliği eğitim programının 3. modülü, 27-29 Eylül tarihlerinde Foça’da gerçekleştirildi.

 

Sunumlar ve Alan Gezileri Düzenlendi

 

Balıkesir, Beykoz, Karadeniz Ereğli, Konya Seydişehir ve Ödemiş Belediyelerinin İmar ve Şehircilik, Turizm ve Tanıtım, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüklerinde görev yapan şehir plancıları, mimarlar, sanat tarihçileri ve arkeologların katıldığı eğitim programı kapsamında ÇEKÜL Akademi Eğitmenleri Şehir Plancı Esra Karataş Büke ve Kibele Eren tarafından eğitimler verildi. Alan gezileri düzenlendi, kültür rotaları için hazırlık çalışmaları yapıldı.

 

Foça Belediyesinden Arkeolog Ertan Aksoy, eğitim programına katılan uzmanlar için ‘Foça Tarihi ve Turizmi’ konulu sunumu yaparken Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaflar Derneğinden Esra Kartal ‘4 Mevsim Foça’ isimli projeyi anlattı.

 

Başkan Fatih Gürbüz Başarılar Diledi

 

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, eğitim programına katılan uzmanlara ve akademisyenlere başarılar dileyerek, bilgi ve deneyimlerin ışığında yapılacak akademik planlamalarla turizmin sürdürülebilirliği için yeni tanıtım fikirlerinin ve projelerin ortaya çıkabileceğine dikkat çekti.

 

Katılım Sertifikaları Verildi

 

ÇEKÜL Akademi’nin Kültürel Miras ve Turizm Birlikteliği eğitim katılan uzmanlara, programın son gününde katılım sertifikaları verildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Foça’da ‘Kültürel miras ve turizm birlikteliği’ eğitimi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kış Aylarında Altıncı Hastalık Riskine Dikkat Pandemi sigorta ihtiyaç ve çözümlerini yeniden şekillendiriyor Beş Okul’un Buluşması ile UzaktanEğitimde Fark Yaratıyorlar Sakarya Büyükşehir Belediyesi 2021 Yaz Etkinlikleri başlıyor Amazfit, ESOK Rally’nin Resmi Akıllı Saat Partneri Oldu Amor Towles’ten Siyah Beyaz Bir Manhattan Hikâyesi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır