Free Fire World Series 2021, 5.4 milyonun üzerinde eş zamanlı izleyiciyle e-spor dünyasına yeni bir rekor kazandırdı.

Ana Sayfa » GÜNCEL » Free Fire World Series 2021, 5.4 milyonun üzerinde eş zamanlı izleyiciyle e-spor dünyasına yeni bir rekor kazandırdı.
Free Fire World Series 2021, 5.4 milyonun üzerinde eş zamanlı izleyiciyle e-spor dünyasına yeni bir rekor kazandırdı.

FFWS 2021 SG, 2019 yılının World Series rekorunu ikiye katladı

FFWS 2021 SG, birden fazla platformda rekor düzeyde görüntüleme sağladı. FFWS 2021 SG'nin 1. Turu, Çin platformları hariç, tarihteki herhangi bir e-spor karşılaşmasının en yüksek izlenme oranına ulaşmış oldu.

Esports Charts'a göre bir mobil e-spor turnuvası için bir dünya rekoru olan Free Fire World Series 2019’daki 2 milyon en yüksek eşzamanlı izleyici sayısını bu yıl FFWS 2021 SG iki katından fazla artırdı.

Phoenix Force Takımı, FFWS 2021 SG'de dünya şampiyonu oldu

Tayland'dan Phoenix Force Takımı, Finalleri domine ederek FFWS 2021 SG şampiyonu oldu. 4 Booyah ve 48 leş alarak 113 puanla World Series unvanını ve 500.000 dolar para ödülünü kazandılar.

Phoenix Force Takımı, Brezilya'dan ikinci olan Team LOUD'un (77 puan) ve BDT üyelerinden Rusya’dan üçüncü olan Team Silence'ın (73 puan) 36 puan önünde turnuvayı tamamladı. Team Phoenix Force'un zaferi, Brezilya'dan Team Corinthians'ın kendi hayranlarının önünde Free Fire World Series 2019 Rio'yu kazanmasının ardından Tayland için ilk World Series zaferini temsil ediyor.

Phoenix Force Takımı'ndan TheCruz FFWS 2021 SG boyunca gösterdiği tutarlı performansı ve finalde aldığı 23 leş ile En Değerli Oyuncu (MVP) ödülüne layık görüldü.

FFWS 2021 SG, Free Fire'ın şimdiye kadarki en büyük ödüllü turnuvası oldu. 11 bölgeden 18 takım 2.000.000 ABD Doları değerindeki ödül havuzu için Singapur'a geldi. Puanlar, tur sıralamasına ve leş sayısına göre verildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Free Fire World Series 2021, 5.4 milyonun üzerinde eş zamanlı izleyiciyle e-spor dünyasına yeni bir rekor kazandırdı. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bosch Termoteknoloji’ye Social Media Awards’dan 2 Ödül Birden! Arzum Tostçu Mini’ye iF Design Award’dan prestijli ödül Sağlıklı Yaşamın Şifresi Negatif İyonlar İDO beklenen Kabataş hattı seferlerini başlattı Aliağa’da “Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir” Etkinliği Range Rover Velar Yıl Sonuna Özel Faiz Avantajıyla Showroomlarda

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır