Gazeteci Serkan Candaş: ‘‘Başarılı olmanın sırrı kendini geliştirmektir’’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gazeteci Serkan Candaş: ‘‘Başarılı olmanın sırrı kendini geliştirmektir’’
Gazeteci Serkan Candaş: ‘‘Başarılı olmanın sırrı kendini geliştirmektir’’

Candaş: Gazetecilikte başarılı olmak; çok okumak, çok çalışmak ve kendini geliştirmekten geçer…

Birçok ünlü isim ve siyasinin basın danışmanlığını yıllardır başarı ile yürüten Serkan Candaş projelerine hız kesmeden devam ediyor. Candaş, yaptığı projeler ve ünlü isimler ile yaptığı röportajlarla beğeni ve takdir toplamaya devam ediyor.

Uzun zamandır gazetecilik ve medya sektöründe işini tutkulu ve aşkla yapan Serkan Candaş, medya sektörünün zorlukları konusunda bu sektöre yeni girecek ve genç arkadaşlara önemli tavsiyelerde bulundu. Candaş; medya sektörünün zorlukları ile ilgili olarak esnek çalışma saatleri, yoğun iş temposu, emeğinin karşılığını alamama, insanları memnun edememe vb. gibi konularda adaylara ve bu mesleğe yeni başlamış kişilere bu kutsal mesleğin zorluklarından bahsetti.

Meslek hayatında yoğun iş temposu ile çalışmalarına devam eden başarılı isim, sektöre girecek olan adaylara; çok çalışmak, devamlı suretle kendini geliştirmek, çok okumak, araştırmak, egodan uzak durmak, bencil olmamak, insanlara yardım etmek, yaptığın işi kötüye kullanmamak, gazetecilik mesleğine leke sürdürmemek, yaptığın işin hakkını vermek, meslektaşlarınla yardımlaşmak vb. gibi konularda önemli tavsiyelerde bulundu.

Son olarak Candaş, mesleğini çok sevdiğini, daha uzun yıllar adından sıklıkla söz ettireceğini ve aldığı 11 büyük ödül ve sayısız plakete yenilerini ekleyerek emin bir şekilde yola devam edeceğini belirtti.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

 

Gazeteci Serkan Candaş: ‘‘Başarılı olmanın sırrı kendini geliştirmektir’’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, ülkücü şehit Şevki Demir’in kabrini ziyaret etti. HyperX’ten 16Gbit Yeni FURY DDR4 RGB Bellekler Araştırma: Trump 2020 seçim yarışını kaybedebilir Vakıf Katılım müşterileri IBAN kullanmaksızın 7/24 para transferi yapabilecek Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk ShowYarın Akşam beIN CONNECT’te ! SERAP LOKMACI’NIN YENİ RESMİ BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır