Gazisoft ile Beyaz Haber Ajansı (BHA) arasında dev anlaşma!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gazisoft ile Beyaz Haber Ajansı (BHA) arasında dev anlaşma!
Gazisoft ile Beyaz Haber Ajansı (BHA) arasında dev anlaşma!

Yerel Basın ve Haber Siteleri için haber desteği sunma mottosuyla, 25 Haziran tarihinde bir grup gazeteci tarafından dijital dünyaya merhaba diyen Beyaz Haber Ajansı (BHA), yazılım devlerinden Gazisoft ile özel bir anlaşmaya imza attı.

Gazisoft Yazılımı Kullananlara Abonelik Ücretsiz

Söz konusu bu anlaşmanın kapsamında Gazisoft haber yazılımı kullanan abonelere talepleri dahilinde ücretsiz abonelik verilecek. Yeni yazılım almayı düşünen farklı altyapıya sahip site sahipleri için de eşsiz bir fırsat olarak öne çıkan iş ortaklığı sektöre yeni bir soluk getirecek.

BHA – GAZİSOFT Anlaşmasının Detayları ise şu şekilde;

Gazisoft firmasından haber yazılımı satın alanlar talep etmeleri halinde Gazisoft tarafından hazırlanan haber çekme yazılımı sayesinde BHA’nın servis ettiği haberleri ücretsiz bir şekilde sitelerinde kullanabilecekler. Haberleri kullanmaya başlamak için Gazisoft destek departmanı ve [email protected] iletişime geçerek destek alabilmeleri mümkündür.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Gazisoft ile Beyaz Haber Ajansı (BHA) arasında dev anlaşma! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sıbyan Mektebi “Tarih Müzesi” olsun! Gönül Dağı ilk bölümüyle ekranlara geliyor! Borsa İstanbul’da Gong Bu Kez Kervan Gıda için Çaldı Güzellik Fuarının Sunucusu Burçin Parasayar’dı Gazeteci Mustafa Özen: Keşke Yönetmen olsam! ‘Engelsiz Hayata Erişim’ önceliğimiz olacak

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır