Gebze ve Darıca’da oyun gruplarının onarımı yapıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gebze ve Darıca’da oyun gruplarının onarımı yapıldı
Gebze ve Darıca’da oyun gruplarının onarımı yapıldı

Şehrin birçok noktasına çocukların hoşça vakit geçirip eğlenebileceği oyun grupları inşa eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bu oyun gruplarının bakım ve onarımlarını da ihmal etmiyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri Gebze ve Darıca ilçelerindeki çocuk oyun gruplarının bakım ve onarımını gerçekleştirdi.

 

HASARLI OYUN GRUPLARI TAMİR EDİLDİ

Çalışma kapsamında Büyükşehir ekipleri, Gebze ve Darıca ilçelerindeki tüm çocuk oyun gruplarını tek tek kontrol etti. Yapılan kontrollerde oyun gruplarının hasarlı kısımları onarıldı. Oyun gruplarının eskiyen ve onarılmayacak durumdaki kısımları yenileri ile değiştirildi.

 

OYUN GRUPLARINA DÜZENLİ BAKIM

Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, yaz ve bahar ayları öncesinde şehir genelindeki tüm çocuk oyun gruplarının bakımlarını düzenli bir şekilde yapıyor. Yapılan çalışma ile çocukların oyun gruplarında oynarken herhangi bir kaza geçirmesinin de önüne geçilmiş olunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gebze ve Darıca’da oyun gruplarının onarımı yapıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

TAV’ın iki havalimanı hizmet kalitesinde Avrupa’nın zirvesinde Uzaktan eğitimde fırsat eşitliği için Nescafé ve Türk Eğitim Vakfı el ele Shell Türkiye: Karadeniz’de yapılan tarihi keşif Türkiye’ye hayırlı olsun Pandemi süreci cinsel isteği azalttı Pandemiye inat üretime devam ettiler 90 yeni personel aldılar 150 yıllık tarih satışa çıkarıldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır