GeForce Game Ready Oyuncuları “Call of Duty: Black Ops Cold War” BETA Sürümüne Hazır!

Ana Sayfa » GÜNCEL » GeForce Game Ready Oyuncuları “Call of Duty: Black Ops Cold War” BETA Sürümüne Hazır!
GeForce Game Ready Oyuncuları “Call of Duty: Black Ops Cold War” BETA Sürümüne Hazır!

NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile GeForce oyuncularını önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War beta sürümüne hazırlıyor. 15 Ekim’de yayınlanacak olan beta sürümü, NVIDIA Reflex teknolojisiyle GeForce oyuncularının sistem gecikmesini azaltmasına ve oyunun daha hızlı yanıt vermesine olanak tanıyacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War’a NVIDIA Reflex Desteği

Rekabetçi oyunlarda sistem gecikmesini ölçen ve azaltan devrim niteliğinde bir GPU, G-SYNC ekran ve oyun içi teknoloji paketi olan NVIDIA Reflex’i hali hazırda destekleyen oyunlardan olan Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone’nin yanına Call of Duty: Black Ops Cold War beta sürümü de ekleniyor.

NVIDIA Reflex desteği alan diğer oyunlar arasında Fortnite, Valorant, Apex Legends, Cuisine Royale, Destiny 2, Enlisted, Kovaak 2.0, ve Mordhau yer alıyor.

NVIDIA Game Ready Sürücüleri Hakkında

Game Ready Sürücüler, çoğu büyük oyun için lansman günü ya da öncesinde hazırlanarak en iyi performans ve kusursuz oyun deneyimi sunmak üzere ayarlanıyor. Tüm NVIDIA Game Ready Sürücüleri, Microsoft WHQL sertifikalı olarak yayınlanıyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

GeForce Game Ready Oyuncuları “Call of Duty: Black Ops Cold War” BETA Sürümüne Hazır! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

‘Karanlıkta Komedi’ pandemi gölgesinde yeni sezona hazırlanıyor “Yumurta dondurma” işlemi ile ilgili merak edilen 4 soru Büyükşehir MELSA ile Yerele, Kooperatiflere Destek Sağlıyor MURADINA ERDİ Samsung’dan tasarım ve renkleriyle kendine hayran bırakan yepyeni Galaxy Note20 Serisi PISA Direktörü Schleicher: Covid nesli yetiştiriyoruz

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır