Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor
Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor

Son dönemlerde yaptığı çalışmaların yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen DJ Mahmut Görgen, Ukrayna’da iyi bir dinleyici kitlesine sahip BEKULAH ile ortak bir çalışmaya imza attı.

Bu sene içinde toplam 3 single çıkararak müzik severlerin beğenisine sunan Mahmut Görgen, yakın arkadaşı Ukrayna Müzik Listelerinde sürekli yer alan BEKULAH ile ortak bir çalışma yaptı. “Beautiful”ismini verdikleri bu yeni çalışma Melodi Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yer aldı.

BEKULAH bu çalışmayla ilgili; ‘Mahmut Görgen ile ikinci projemiz ve yine harika bir iş ortaya çıkardık. Beautiful artık müzik severlere emanet’ ifadelerine yer verirken Mahmut Görgen’de; ‘Beautiful ile Türk müzik listelerinin yanı sıra Ukrayna ve Avrupa Müzik Listelerinde de başarılar elde etmeyi hedefliyoruz. Ayrıca projelerime karşı desteğini esirgemeyen Melodi Müzik Yönetim Kurulu Başkanı Azad Üzüm’e teşekkür ediyorum. Yakında farklı projelerimle de müzik severlerle buluşacağım ancak sürprizi bozmak istemiyorum‘ şeklinde konuştu.

“Beautiful”, Melodi Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Video Klibiyle Youtube’da müzik severlerin beğenisine sunuldu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Genç DJ’ler Avrupa Müzik Listelerini Yokluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kısa Film Yarışması’nın bu seneki teması ”Değişen iklimler, değişen hayatlar” 15 Temmuz Şehitlerini Saygıyla Anıyoruz YENİ BİR BAŞLANGIÇ, İLKLERİN HEYECANI VE UNUTULMAZ ANLAR…. Adanalı Sultan yaptığı paylaşımlarla TikTok fenomeni oldu! DSÖ’den hızla yayılan koronavirüsle ilgili yeni açıklama Damla Topçu’dan yeni single

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır