Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Genç R&B Sanatçısı Berkehan Çalık “Aldandım” İle Karşınızda!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Genç R&B Sanatçısı Berkehan Çalık “Aldandım” İle Karşınızda!
Genç R&B Sanatçısı Berkehan Çalık “Aldandım” İle Karşınızda!

24 yaşındaki genç r&b sanatçısı Berkehan Çalık’ın, ikinci teklisi “Aldandım” Universal Müzik Türkiye etiketiyle yayında!

Kariyerine haziran ayında yayımlanan “Yarınlar” şarkısıyla adım atan Berkehan Çalık, dinleyicilerini fazla bekletmeden ikinci teklisi “Aldandım”ı piyasaya sürüyor.
Söz ve bestesi Berkehan Çalık’a ait olan “Aldandım”ın prodüksiyonunu Atakan Sarpün üstlendi.

Berkehan Çalık Kimdir?

Berkehan Çalık, 9 Haziran 1996’da Adana’da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise eğitimimi Mersin’de tamamlayan Berkehan, daha sonra üniversite eğitimi için Antalya’ya taşındı ve Akdeniz Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Akabinde İzmir’e taşınıp Ege Üniversitesi’nde “Mütercim Tercümanlık(Almanca)” eğitimine başladı. Müziğe ise 4 yaşındayken piyano çalarak başlayıp daha sonra ise 7 yaşında gitar ile tanıştı. İlerleyen yaşlarına kadar ilgisi vokal yapmak üzerine değil daha çok müziğin alt yapısını öğrenmeye yönelik olan Berkehan, 14 yaşında, sözlerini yazıp kendi şarkılarını yapmayı istediğine karar verdi. Uzun yıllardır yaptığı müzik farklı tarzlara evrildi ve şu an yapmakta olduğu tarz, R&B, Trap, Hip&Hop gibi tarzlara daha yakın. Berkehan Çalık, müzik haricinde tercümanlık yapmayı sürdürüyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Genç R&B Sanatçısı Berkehan Çalık “Aldandım” İle Karşınızda! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Harbiye‘nin Yıldız’ı ! Kırmızıtaş, Türk bayrağını dalgalandırdı Melisa Özmen’e Görkemli Doğum Günü Partisi Lenovo yılın ikinci çeyreğindeki yüksek performansıyla küresel zorlukları aşarak güçlü bir büyüme elde etti Maskeli Cümbüş! Trump Sahne Mahşer-i Cümbüş ile Cumartesi akşamı perdelerini açtı Nilgün Belgün’den D&R’da keyifli imza günü etkinliği

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır