Gensenta Üretim Direktörü Ercan Kıvanç oldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gensenta Üretim Direktörü Ercan Kıvanç oldu
Gensenta Üretim Direktörü Ercan Kıvanç oldu

Gensenta Üretim Direktörü görevine üretim alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Ercan Kıvanç getirildi. Kıvanç, 26 Ekim 2020 tarihinde yeni görevine başladı.

İlaç sektöründe Abdi İbrahim, Roche, DSM ve Bayer İlaç’ta çalışmış olan Ercan Kıvanç, Gensenta’ya Üretim Direktörü olarak katıldı. 26 Ekim’de yeni görevine başlayan Kıvanç, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Son olarak Novartis İlaç Teknik Operasyonlarda 2016-2017  yıllarında Üretim Müdürü, 2017-2019  yıllarında Fabrika Direktörü, 2019-2020  yıllarında Teknik Operasyonlar Katı Formlar Operasyonel Mükemmeliyet Direktörü olarak görev yapmıştır. Kıvanç, yeni görevinde Gensenta Yenibosna Üretim Operasyonlarından sorumlu olacak.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Gensenta Üretim Direktörü Ercan Kıvanç oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yaza Az Kaldı Tam Kapanmışken Kilo Almayın! Ramazan Bayramı ve Sonrası için Beslenme Önerileri Anıl Piyancı Uzun Zamandır Beklenen Yeni Albümü ile Müzikseverlerle Buluşuyor: “İZMİR” Akbank Sanat’tan Aileler İçin Eğitim Basın Bülteni: Medcem Çimento 210 milyon dolar yatırım yapacak ​Burcu Esmersoy “Karasal Yaşam” için 17 dakika 17 saniye koştu. Kireçlenme Hastalarını Sevindirecek Güzel Haber

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır