Gerçek Gökçe Kırgız’dan basın açıklaması

Ana Sayfa » MAGAZİN » Gerçek Gökçe Kırgız’dan basın açıklaması
Gerçek Gökçe Kırgız’dan basın açıklaması

Gerçek Gökçe Kırgız, adını kullanarak albüm yapan şarkıcı Gökçe Kırgız‘a karşı hukuk mücadelesine devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde ise yeni bir basın açıklama paylaştı. İşte o açıklamalar;

“Basında ‘Kalbime Gömerim’ adlı şarkının ses tespitine ilişkin yapmış olduğum dava başvurusunun reddedildiği yönünde haberler yer almıştır. Yapılan haber içeriği yanlış ve eksiktir.

Şahsımca açılan tespit davası hala daha devam etmekte olup, süreç yavaş ilerlediği için hızlandırmak adına ayrıca bir başvuru daha yapılmıştır. Bugün basına yansıyan konu tamamen işlemi hızlandırmak adına yaptığımız bu ikinci başvuruya dairdir.

Bu durum şahsım aleyhine bir karar olmadığı gibi, şarkının kim tarafından söylendiğinin tespiti yönünde bir karar da oluşturulmadığından, kimsenin lehine de bir karar teşkil etmemektedir.

Hukuki yönden esasa ilişkin bir araştırma yapılmayan ve tespit niteliğinde olan bir davanın kesinleşmeden üzerinden nemalanmaya çalışan kişiler açısından da lehe bir durum mevcut değildir.

Şahsım tarafından karşı tarafa asıl dava açılmış olup, tespite ilişkin dava da devam etmektedir. Bu nedenle tarafım yahut avukatlarım tarafından yapılmayan hiç bir basın açıklamasına itibar edilmemesini rica eder, yargı önünde hak arama çalışmalarımın devam edeceğini bildiririm. GÖKÇE KIRGIZ”

 

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Gerçek Gökçe Kırgız’dan basın açıklaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü isimlerin menajeri Hasan Şimşek’in gayrimenkul sektöründe ki başarısı… Pandemi dönemi Evrim Ateşler’in ilhamı oldu Türkiye’de Toplumun Yarısı İklim Krizini Virüsten Daha Büyük Bir Tehdit Olarak Görüyor MHP’den KSK ve Buca’ya Destek Siber Saldırganlar Yapay Zekayı Nasıl Kullanıyor? Babacan: “Suçu Merkez Bankası Başkanı’na yıkarak sorumluluktan kurtulamazsınız”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır