Gölbaşı Ankara’nın Çehresini Değiştirmeye Hazır

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gölbaşı Ankara’nın Çehresini Değiştirmeye Hazır
Gölbaşı Ankara’nın Çehresini Değiştirmeye Hazır

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek katılımı ile her ay gerçekleşen meclis toplantısında Büyük Gölbaşı Merkez Projesi sunumu gerçekleştirildi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek katılımı ile her ay gerçekleşen meclis toplantısında Büyük Gölbaşı Merkez Projesi sunumu gerçekleştirildi. Meclis üyeleri, basın mensupları ve misafir olarak katılan vatandaşlar proje detayları hakkında bilgilendirildi.

Gölbaşı’nın Ankara’nın da çehresini değiştireceğini belirten Başkan Ramazan Şimşek katılımcılara teşekkür etti. Büyük Gölbaşı Merkez Projesinin etaplarını tek tek anlatan Başkan Ramazan Şimşek, Üniversiteliler Caddesi çalışmaları ile ilk etabın çalışmalarına başlayacaklarını duyurdu.

25 bin öğrencinin sosyal hayatına renk gelecek

“Büyük Gölbaşı Merkez Projemizin başlangıç projesi olan Üniversiteliler Caddesi ile hem ilçedeki 25 bin öğrencimizin Gölbaşı’nda sosyal hayatını dolu dolu yaşamasını hem de ticaret hacmimizin artmasını hedeflemekteyiz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Ramazan Şimşek şöyle devam etti: “ Üniversiteliler Caddesi sosyal tesis imkanları ile tüm öğrencilerimizin vakitlerini kaliteli bir şekilde geçirmelerini sağlayacak. Bu nedenle ismini üniversiteliler caddesi olarak seçtik. Amacımız Ankara’da kendilerini iyi hissedecekleri, keyifle dolaşabilecekleri aynı zamanda sosyal aktivite alanları bulabilecekleri bir yeri onlara tahsis etmekti. Yaz kış doyasıya zaman geçirme imkanı bulacak gençlere spordan yürüyüş yollarına, restorandan mağazaya bir çok alanda sosyalleşebilecekleri imkanlar sunmaktan mutluluk duyuyoruz”

İmza niteliğinde bir proje

“Sayın MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin destekleri ile hayata geçirmekten gurur duyduğumuz BGMP’yi 9 etapta tamamlamayı hedeflemekteyiz” diyerek proje detaylarını anlatan Başkan Şimşek, Gölbaşı şehir merkezinde bulunan Konya yolu hattı başta olmak üzere tüm cadde, sokak, yeşil alan, park ve kamusal alanların tek bir dille ‘’Türk Destanları’’ teması ile tasarlanıp Gölbaşı ile özdeşleştireceklerini duyurdu.

ANKARA / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Gölbaşı Ankara’nın Çehresini Değiştirmeye Hazır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın CityAir Projesi’nden 5 Haziran Dünya Çevre Günü mesajı Vestel Amfi Açıkhava etkinlikleriyle açıldı Trendyol, sanatçılar ve sanatseverler arasında dijital köprü kuruyor Tarım sektörüne yatırım temasına dayalı Türkiye’nin İlk ve Tek fonu yatırımcılara sunuldu. Polen alerjisi ile Covid-19’un birbirine karıştırılmamalı Türkiye’nin en büyük otomotiv yatırımı yine Ford Otosan’dan

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır