Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek’ten çocuklara süt sürprizi…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek’ten çocuklara süt sürprizi…
Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek’ten çocuklara süt sürprizi…

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, 27 Eylül Dünya Süt Günü kapsamında okula başlayan anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerini ziyaret etti.

İlçe genelindeki anaokulu ve ilkokulları ziyaret ederek öğrencilerle buluşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, çocukların gelişiminde büyük önem taşıyan sütün öneminden bahsetti. Çocuklar ile sohbet ederek keyifli bir güne imza atan Başkan Ramazan Şimşek “Dünyanın en masum sevgisini yüreklerinde barındıran çocuklarımızı eğitim hayatlarına adım attıkları günde yalnız bırakmamak için Süt Günü’nü vesile kıldık. Süt, insan hayatında çok önemli bir yere sahip. Ülkemizdeki süt tüketim oranının arttırılması hem bizlerin sağlığı hem de çocuklarımızın sağlığı için çok önemli. Çocuklara küçük yaşta süt içme alışkanlığını kazandırmamız gerekiyor. Bu kapsamda çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Çocuklarımızın sağlığı ve onları mutlu etmek en büyük amacımız. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için süt ve süt ürünleri tüketimine ve önemine bir kez daha dikkat çekmek isteriz” dedi.

Çocuklardan sabah ve akşam süt içmeleri noktasında söz isteyen Başkan Ramazan Şimşek, miniklerle hediye sütleri buluşturdu.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek’ten çocuklara süt sürprizi… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Genetik kökenli işitme kaybı 30’lu yaşlarda ortaya çıkabiliyor Anneler Günü Vakko’da Özeldir DSP’li Dr.Handan Toprak Benli’den Yerli Aşı Açıklaması Hatay İstanbul’la buluşuyor! 17 Ağustos Marmara Depremi’nin 22. Yıl Dönümü Lyes Bouamra, Sanofi Türkiye Genel İlaçlar Kilit Pazarlar Genel Müdürü olarak atandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır