Gölbaşı’nda HALUK LEVENT Rüzgarı Esecek

Ana Sayfa » MAGAZİN » Gölbaşı’nda HALUK LEVENT Rüzgarı Esecek
Gölbaşı’nda HALUK LEVENT Rüzgarı Esecek

Gölbaşı Belediyesi, Ankara'nın başkent ilan edilişinin 98. Yılını büyük bir coşkuyla kutlayacak. Sevilen sanatçı Haluk Levent, 13 Ekim Çarşamba Günü Saat 20.00’da Gölbaşı Atatürk Sahil Parkı’nda Ankaralılarla buluşacak.

Gölbaşı Belediyesi Ankara’nın başkent oluşunun 98. Yıl dönümünde sevilen sanatçı Haluk Levent’i ağırlayacak. Mogan Gölü kenarında 13 Ekim coşkusunu hep birlikte yaşamak için tüm Ankaralıları konsere davet eden Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Ankara’mızın Başkent oluşunun 98. Yılını kutlayacağız. Akşam 20.00’ da Gölbaşı’nın eşsiz atmosferinde değerli sanatçımız Haluk Levent ile bu coşkuyu yaşamak için bütün Ankaralıları Gölbaşı Atatürk Sahil Park’a bekliyoruz. Sağlık tedbirleri kapsamında girişlerde HES Kodu kontrolü yapılacak, maske ve hijyen kurallarına riayet edilecek” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gölbaşı’nda HALUK LEVENT Rüzgarı Esecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Ahmet Yıldız’dan, Ramazan Bayramı Mesajı Kalori Yakan Restoran ve Ağrı Kesici Bağımlılığının Çarpıcı Hikayesi Ekim’de BBC Earth’te Botoksun Antidepresan Etkisi Olduğunu Biliyor Muydunuz ? İBB Şehir Tiyatroları’nda bu hafta (13-16 Ekim 2021) Yıldız Holding Kadın Platformu fırsat eşitliğini güvence altına alacak Kalamış Yaz Festivali +1 sürpriz konseriyle kapanışını yapıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır