Gölbaşı’nın Eşsiz Manzarası Fotoğraflarla Ölümsüzleşiyor…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gölbaşı’nın Eşsiz Manzarası Fotoğraflarla Ölümsüzleşiyor…
Gölbaşı’nın Eşsiz Manzarası Fotoğraflarla Ölümsüzleşiyor…

Gölbaşı; doğası, atmosferi ve Ankara’nın incisi Mogan Gölü manzarası ile pek çok fotoğrafçının uğrak yeri oluyor. Gölbaşı Belediyesi tarafından Atatürk Sahil Park’a yerleştirilen fotoğraf alanı büyük ilgi ile karşılanıyor.

Doğal güzelliği ile birçok gezginin ve fotoğrafçının uğrak yeri olan Gölbaşı, yazın ayrı kışın ayrı büyülüyor. Mogan Gölü pek çok düğün fotoğrafı çekilen gençlerin uğrak yeri olurken; aynı zamanda fotoğrafçılar için de eşsiz bir ambiyans sunuyor. Son olarak Atatürk Sahil Park’a yerleştirilen Gölbaşı logosunun vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılaştığını söyleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Önce Ankaralı sonra da ülkemizin güzel insanlarını Gölbaşımızın güzelliklerini görmeye davet ediyorum. Gölbaşımızın eşsiz manzarası sizleri kucaklamaya hazır. Gelin #moganaışığınıyansıt etiketi ile ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızı bizimle paylaşın. Bizlerde sosyal medya hesaplarımızda sizlerin güzelliklerini sayfamıza taşıyalım” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gölbaşı’nın Eşsiz Manzarası Fotoğraflarla Ölümsüzleşiyor… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

DERSİAD’nden Soykırım İfadesine Tepki Aralıkta markalı konut satışlarının %64’ü bitmemiş konut stoklarından Ericsson, dünyanın dört bir yanındaki üniversite öğrencilerini Ericsson İnovasyon Ödülleri 2021’e katılmaya davet ediyor Umre ziyaretleri yasaklandı umre parasını ödeyenlerin paraları ne olacak? ATP Payları BİST’te işleme açıldı… Öyle Söyleme Elçileri programı ilk mezunlarını verdi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır