Gölbaşı’nın öğrencileri aşure için mutfakta buluştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gölbaşı’nın öğrencileri aşure için mutfakta buluştu
Gölbaşı’nın öğrencileri aşure için mutfakta buluştu

Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi (UYUM) öğrencileri aşure yapmak için mutfağa girdi.

Engelli bireylerin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp sosyalleşmelerini sağlamak amacıyla Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ‘in çabalarıyla kurulan Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi (UYUM) öğrencileri aşure yapmak için mutfağa girdi. Kaynattıkları aşureleri aileleri ile buluşturan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Yaptıkları ilk aşureyi Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e tattıran öğrencilerin mutluluğuna ortak olan Ramazan Şimşek “Öğrencilerimizin elleriyle hazırladığı aşureyi hep birlikte keyifle yedik.Çocuklarımızdan aldığımız enerji ile onlar için çalışmaya devam ediyoruz. Merkezimiz kapılarını açtığı günden bu zaman dilimine kadar çok güzel etkinliklere ve organizasyonlara imza atıyor. Engelli kardeşlerimizin neler başarabileceğini bizlere UYUM gösterecek. İnşallah engelli çocuklarımız için açacağımız okul ve eğitim merkezleri katlanarak çoğalır. Biz burada bu çocuklarımızı hayata hazırlıyoruz. Engelsiz bir toplum olma yolunda atılan adımların Başkentimizde artmasını arzu ederiz” dedi.

ANKARA / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Gölbaşı’nın öğrencileri aşure için mutfakta buluştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Doğuş’tan dobra açıklamalar SUV’un Öncüsü Nissan Qashqai, Ekim Ayında Sınıfının En Çok Tercih Edileni Oldu ​Kapiland küllerinden doğuyor… Arena World Championship Battle for Azeroth Bölge Finalleri 26 Eylül’de! BULMACALARIN GİZLİ KAHRAMANI “MEKİN GANİ PEHLİVAN” LOGO’dan öğrenciler için online staj imkanı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır