Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gölbaşı’nın öğrencileri aşure için mutfakta buluştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gölbaşı’nın öğrencileri aşure için mutfakta buluştu
Gölbaşı’nın öğrencileri aşure için mutfakta buluştu

Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi (UYUM) öğrencileri aşure yapmak için mutfağa girdi.

Engelli bireylerin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp sosyalleşmelerini sağlamak amacıyla Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ‘in çabalarıyla kurulan Umutlu Yaşam Uygulama Merkezi (UYUM) öğrencileri aşure yapmak için mutfağa girdi. Kaynattıkları aşureleri aileleri ile buluşturan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

Yaptıkları ilk aşureyi Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e tattıran öğrencilerin mutluluğuna ortak olan Ramazan Şimşek “Öğrencilerimizin elleriyle hazırladığı aşureyi hep birlikte keyifle yedik.Çocuklarımızdan aldığımız enerji ile onlar için çalışmaya devam ediyoruz. Merkezimiz kapılarını açtığı günden bu zaman dilimine kadar çok güzel etkinliklere ve organizasyonlara imza atıyor. Engelli kardeşlerimizin neler başarabileceğini bizlere UYUM gösterecek. İnşallah engelli çocuklarımız için açacağımız okul ve eğitim merkezleri katlanarak çoğalır. Biz burada bu çocuklarımızı hayata hazırlıyoruz. Engelsiz bir toplum olma yolunda atılan adımların Başkentimizde artmasını arzu ederiz” dedi.

ANKARA / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Gölbaşı’nın öğrencileri aşure için mutfakta buluştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mustafa Cengiz’den PFDK’ya ceza tepkisi Hasan Şimşek Hamburg’da dünyaca ünlü isimler için kendi menajerlik ofisini açtı Beştepe’de sürpriz Erdoğan – Bahçeli zirvesi Bayraklı’da sosyal mesafeli ‘Zumba’ JAYSEA rap dünyasına hızlı bir giriş yaptı Nissan, Afrika, Orta Doğu ve Hindistan bölgesi için dört yıllık iş planını açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır