Gönül Dağı’nın yayın tarihi kesinleşti

Ana Sayfa » MAGAZİN » Gönül Dağı’nın yayın tarihi kesinleşti
Gönül Dağı’nın yayın tarihi kesinleşti

Reyting rekorları kıran dizileriyle gönüllerde taht kuran TRT 1, benzersiz, muhteşem bir yapımı daha izleyicileriyle buluşturuyor. 

Gönül Dağı, 17 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:00’de ilk bölümüyle TRT 1 ekranlarına geliyor. 

Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı,  küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının yaşamlarından kesitler sunuyor. 

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazanacak, yıldızlaşacak… 

Yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in üstlendiği Gönül Dağı’nın yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizide, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

İzlerken yaşayacak, hissedecek, duygulanacak ve gönülden bağlanacaksınız… 

Gönül Dağı’nın 1. Bölümü, 17 Ekim Cumartesi 20:00’de TRT 1 ekranlarında… 

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Gönül Dağı’nın yayın tarihi kesinleşti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

FENOMEN EMRULLAH ÇİTİL’DEN ROMAN Modern enerji teknikleri ile çocuklar artık daha mutlu ve özgüvenli! Türk sinemasında bir ilk Bodrumlu köylüler RES’ti çekti! “Sizi köyde istemiyoruz” Dünyada 2016 yılında en çok silahlı atak Amerika kıtasında oldu Yeni BMW R 18 Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda Satışa Sunuldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır