GÜMÜŞ TAKI ALTINI SOLLADI

Ana Sayfa » GÜNCEL » GÜMÜŞ TAKI ALTINI SOLLADI
GÜMÜŞ TAKI ALTINI SOLLADI

Dünya genelinde ekonomik aktivitenin dip yapmasına sebep olan Covid-19 salgını, yatırımcıları güvenli liman varlıklara yönlendirdi.

Altın fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesini görürken, bu süreçte en çok değer kazanan gümüş oldu. Hatta düğünlerde bile altın yerine gümüş takılar takılmaya başlandı. Yaklaşık 35 yıldır Kapalışarçı’da gümüş işi yapan Metin Kartal, ülkemizin yanı sıra ABD ve Arap ülkelerinin de gümüş takıya büyük ölçüde rağbet ettiğini söyledi. Ülkemizde otantik bronzlu erkek takısını n da mimarı olan Kartal,milli servetin dışarıya çıkmasını engellediklerini belirterek,’Tüm takıları biz üretiyor ve yurt dışına öyle hazır vaziyette satıyoruz. Gümüşün dışarıya gitmesini engelliyoruz.

ALTIN YERİNE GÜMÜŞ

Altın fiyatlarının yükselmesi vatandaşı gümüş takıya yönlendirdiğini dile getiren Metin Kartal, ‘Vatandaş gelin ve damat için gümüş takı almaya başladı’diye konuştu.

GÜMÜŞ TAKI ALTINI SOLLADI - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

​Zamdan daha az etkilenmenin yolu: Tedarikçi değiştirmek Microsoft’a Türk rakip F1 HEYECANI GERİ DÖNDÜ: S SPORT VE S SPORT PLUS’TA BULUŞALIM Kuzey Kıbrıs’ta ‘Güvenli Dijital İmza’ periyodu ​CRR’de Viktoria Mullova Müzikseverleri Büyüledi CHP’li Başkan Keleş 18 yıldır kâbusu yaşayan İhsaniyeMahallesi’ni ziyaret etti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır