Hakan Ergün’den İlhan Şeşen şarkısı için cover müjdesi

Ana Sayfa » MAGAZİN » Hakan Ergün’den İlhan Şeşen şarkısı için cover müjdesi
Hakan Ergün’den İlhan Şeşen şarkısı için cover müjdesi

İlhan Şeşen, Barış Manço ve Cem Karaca’ya ait şarkıları Anadolu Rock müzik tarzıyla yorumlamasının yanı sıra hayvan hakları yararına düzenlenen konserler, sosyal yardım projeleri için düzenlenen konserlerde de sahneye çıkarak müzikseverlerin gönlünde taht kuran Hakan Ergün, şimdi ise İlhan Şeşen’e ait “Ne İstesem Oluyor” adlı popüler şarkıyı cover yapmaya hazırlanıyor.

Düzenlenen sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra bağış ve yardım konserlerinde de sahneye çıkan Hakan Ergün, unutulmayan eserleri cover yaparak genç nesile aktarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Barış Manço’nun ‘Ahmet Bey’in Ceketi’ adlı şarkısını coverlayarak klip çeken Hakan Ergün, şimdi ise İlhan Şeşen’e ait Ne İstesem Oluyor adlı şarkı için stüdyo çalışmalarına devam ediyor. Şimdiye kadar İlhan Şeşen’in ‘Gibi Gibiyim’, Cem Karaca’nın ‘Sevda Kuşun Kanadında’, Barış Manço’nun ‘Ahmet Bey’in Ceketi’ adlı şarkılara cover yaparak müzikseverlerle buluşturan müzik adamı; “Haddimi aşmayarak unutulmaz şarkıları yeniden cover yapıyor ve genç nesile aktarmaya devam ediyorum. Olumlu geri dönüşler aldığım için doğru yolda olduğuma eminim. Yakın bir zamanda yine İlhan Şeşen’e Ne İstesem Oluyor adlı şarkıyla müzikseverlerle buluşacağım için oldukça heyecanlıyım. Umarım yeni coverlayacağım bu şarkı da çok sevilir ve olumlu geri dönüşler alırım.” ifadelerine yer verdi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Hakan Ergün’den İlhan Şeşen şarkısı için cover müjdesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

World of Warcraft Gamescom’a Hızlı Bir Giriş Yapıyor Antalya’da sinekle mücadeleye devam LinkPlus, Silikon Vadisi’nin BT altyapı ve Kubernetes uzmanı Diamanti’nin iş ortağı oldu Gülben Ergen “Ben Buralardan Gidicem” dedi! Maskeli Cümbüş! Trump Sahne Mahşer-i Cümbüş ile Cumartesi akşamı perdelerini açtı Kuveyt Türk, FAST ve Kolay Adres ile IBAN’sız 7/24 para transferini başlattı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır