Halil Erdal Yeni Şarkısıyla İddialı Geliyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Halil Erdal Yeni Şarkısıyla İddialı Geliyor
Halil Erdal Yeni Şarkısıyla İddialı Geliyor

Daha önce yaptığı “Onun Oyunu” parçasıyla müzik camiasına ilk adımını atan Halil Erdal, şimdi de “Derdim Yorgun” isimli yeni çalışmasıyla oldukça iddialı geliyor.

 

Yeni parçasıyla ismini çok sık duyacağımız yakışıklı sanatçı, müzik camiasına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Müzik camiasında kalıcı bir yer edinmek istediğini belirten ve yeni şarkısı için, yakın bir zamanda stüdyoya girecek olan Halil Erdal, bu yeni çalışmasında sektörün en iyileriyle çalışacağının altını çizerek “Uzun zamandır üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığım “Derdim Yorgun” isimli şarkımı müzikseverlerle buluşturmak için sabırsızlanıyorum. Daha önce az da olsa tecrübe edindiğim müzik camiasında, kalıcı şarkılara imza atmak istiyorum” diye konuştu.

 

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Halil Erdal Yeni Şarkısıyla İddialı Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye IMSAD, inşaat malsemeleri sanayisinin son 5 yılına ışık tutan  ‘Türkiye IMSAD yapı sektörü raporu 2019’u yayımladı AppGallery ile Hep Kazan, AppGallery’de Boş Yok! Şarj adaptörsüz gelen iPhone 12 için farklı marka şarj kullanmak riskli mi? Kızılay’ın şefkat eli çocuklara uzanıyor D Yatırım Bankası A.Ş.’ye Genel Müdür olarak Hulusi Horozoğlu atandı Rodoslu: “Burası Anadolu, dünyanın en büyük çiftliği”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır