Halil Kalay sosyal medyanın gözbebeği oldu

Ana Sayfa » MAGAZİN » Halil Kalay sosyal medyanın gözbebeği oldu
Halil Kalay sosyal medyanın gözbebeği oldu

Adana’da kuyumculuk ve tespih üzerine yaptığı çalışmalarla iş dünyasında hatırı sayılır bir başarı yakalayan Halil Kalay tespih mezatı ile dünyaya açılırken söylediği bir şarkı ile sosyal medyada kısa bir sürede fenomen oldu.

Halil Kalay’nın çalışırken söylediği şarkının sosyal medyada paylaşılmasının ardından dakikalar içinde 40 bin kişi tarafından paylaşılmasının ardından şarkısı milyonlarca kez izlenirken bu başarı genç sanatçı ve iş adamına ödül getirdi.

Bir medya kuruluşunun düzenlediği ödül töreninde yılın fenomeni ödülünü kazanan Halil Kalay “Söylediğim bir şarkının paylaşılmasının ardından bu kadar kişi tarafından paylaşılıp 10 milyon civarında izlenmesini hiç beklemiyordum. Zaten planlanmış bir şey değildi. Çalışırken arkadaşım benden habersiz cep telefonundan çekmiş ve sosyal medya hesabından paylaşmış. Daha sonra bunu profesyonelce yapmaya başlayınca yakaladığım başarı katlanmaya başladı. Beni bu yerlere gelmeme vesile olan tüm takipçilerime teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Halil Kalay sosyal medyanın gözbebeği oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mobil kesimhane Gölbaşı’nda hizmete giriyor Yurtdışı eğitim hayallerine bir adım atabilirsin! “Türkiye’den Yurtdışına Eğitim Talebi Arttı” Hearthstone’da Maskeli Balo Başlıyor! Mültecilerin Avrupa'ya gitmesi hakkında Demet Akalın'dan olay yorumlar Kelle İsmail Seyfo’dan ne isteyecek?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır