Halitağalar-Namaras-Güneycik grup yolunda stabilize çalışması

Ana Sayfa » GÜNCEL » Halitağalar-Namaras-Güneycik grup yolunda stabilize çalışması
Halitağalar-Namaras-Güneycik grup yolunda stabilize çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı alt yapı ekipleri, Manavgat ile Gündoğmuş ilçelerini birbirine bağlayan grup yolunda çalışma yapıyor.   

Manavgat ilçesine bağlı Çavuşköy, Uzunlar ve Halitağalar mahalleleri grup yolunda alt yapı çalışmalarını tamamlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı alt yapı ekipleri şimdi de Halitağalar ve Namaras ile Gündoğmuş Güneycik mahalleleri grup yolunda çalışmalarına devam ediyor.

20 KM’LİK YOLDA GENİŞLETME

Dar olan yolda genişletme ve istinat duvarı çalışmaları yapan ekipler, 20 kilometrelik yolda yağmur suyunun akışını sağlamak için belirlenen bölgelere büz koyarak şarampol temizliği yapıyor. Ekipler ocaktan getirdikleri malzemeyi greyderle yola sererek silindir ile sıkıştırıyor. Çalışmalar tamamlandığında, Manavgat ile Gündoğmuş’u bir birine bağlayan grup yolu daha güvenli ve konforlu olacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Halitağalar-Namaras-Güneycik grup yolunda stabilize çalışması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CHP’li Yalım: “Yaşam, Orman ve Su haklarına bir zarar geliyorsa karşı olacağız” Selçuk Özdağ’a saldıranlar tahliye edildi! Yataş Grup Net Karını yüzde 180 Artırdı Ambalajlı Tüketim Mallarında Dijital Dönüşüm Verimliliği Artıyor Madımak’ın acısı dinmedi Redd online-canlı, elektrik bir konserle geliyor…

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır