Head&Shoulders Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Millilerin Yanında!

Ana Sayfa » SPOR » Head&Shoulders Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Millilerin Yanında!
Head&Shoulders Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Millilerin Yanında!

Türk basketboluna “Kazanmak Kafada Başlar” mottosuyla destek veren Türkiye’nin 1 numaralı kepek şampuanı* Head&Shoulders, “Özgüven Sponsoru” olduğu Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımımızın Avrupa Şampiyonası Elemelerinde yanında olacak.

Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımımız, Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı 2022 Avrupa Şampiyonası Elemeleri kapsamında 27 Kasım Cuma günü saat 19.00’da Hırvatistan ve 29 Kasım Pazar günü de saat 17.00’de Hollanda ile karşılaşacak. Türkiye’de basketbolun gelişimine katkı sağlayacak projeleri ile adından sıkça söz ettiren ve basketbolla özdeşleşen Head&Shoulders, ‘Kazanmak Kafada Başlar’ mottosu ile sahada millilerimize destek olacak.

Head&Shoulders her zaman özgüvenin önemini, kendine inanarak yola çıkmanın olumlu etkisini çocuklara ve gençlere anlatarak onları basketbola yönlendirmek için projelerine ve çalışmalarına devam ediyor. Projelerin yanı sıra basketbol sponsorlukları ile bu desteğini de bir adım öteye taşıyor.

* Temmuz 2019- Haziran 2020 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Head&Shoulders Avrupa Şampiyonası Elemelerinde Millilerin Yanında! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Eğitim-Bir-Sen İzmir Şube Başkanı Ali Kaya: Somut adımlar atılmalıdır Yıldız Teknopark akademisyen girişimcilerin de ilk tercihi oluyor Miray Daner’den Cheetos için eğlenceli şarkı… Netflix, The Midnight Sky’in resmi fragmanını ve afişini paylaştı. LG ERGO Monitörler Nasıl Bir Konfor Sağlıyor? WhatsApp Sözleşmesinin Bilinmeyenleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır