Helba Pharma’nın Pazarlama ve Satış Direktörü Bargu Erpi Oldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Helba Pharma’nın Pazarlama ve Satış Direktörü Bargu Erpi Oldu
Helba Pharma’nın Pazarlama ve Satış Direktörü Bargu Erpi Oldu

İleri teknoloji üretim tesisiyle kaliteyi çalışma modelinin merkezine yerleştiren, 20 ülkede büyüme vizyonu ve insan odaklı yaklaşımı ile yenilikçi sağlık çözümleri sunan uluslararası ilaç şirketi Helba Pharma’nın Pazarlama ve Satış Direktörlüğüne Bargu Erpi atandı.

 

1995 yılında temelleri atılan; ağırlıklı olarak Balkan, Körfez ve Asya Pasifik ülkeleri olmak üzere 20 ülkede kaliteyi yaşam felsefesi olarak kabul eden uluslararası ilaç şirketi Helba Pharma, Bargu Erpi’yi Pazarlama ve Satış Direktörü olarak lider ekibine dâhil etti.

 

“Yaşam için Sağlık” sloganı doğrultusunda insan yaşamına değer katan yenilikçi sağlık çözümleri sunana Helba Pharma’da Pazarlama ve Satış Direktörü olarak göreve başlayan Bargu Erpi, Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. 

 

2001 yılından bu yana önde gelen ilaç şirketlerinde satış ve pazarlama alanlarında yönetici pozisyonunda görev yapan Bargu Erpi, son olarak Abdi İbrahim Bölüm Direktörü olarak önemli sorumluluklar üstlendi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Helba Pharma’nın Pazarlama ve Satış Direktörü Bargu Erpi Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Fidanlar 57. Alay için! YERLİ MONİCA ZİLAN DURU’DAN TATİL KEYFİ Yenidoğan bebeklerin cilt bakımı için ipuçları Başkan Demir, “Necip milletimiz bu yapılana da sandıkta gereken cevabı verecektir” Hakan Gence’nin konuğu Barış Murat Yağcı oldu Rasic, VakıfBank’ta 2 bin 300 sayı barajını geçti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır