Help Steps ile adımlarınız artık TEMA Vakfı için

Ana Sayfa » GÜNCEL » Help Steps ile adımlarınız artık TEMA Vakfı için
Help Steps ile adımlarınız artık TEMA Vakfı için

Help Steps ile adımlarınız artık TEMA Vakfı için

Adımları iyiliğe çeviren dijital sağlık uygulaması Help Steps aracılığıyla adımlar TEMA Vakfı’na bağışlanarak fidana dönüşecek. Tek desteğin sadece yürümek olduğu uygulama Help Steps ile   kullanıcılar attıkları her adımla TEMA Vakfı’nın ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunacak.

Adımları iyiliğe dönüştüren ilk sağlık ve sağduyu uygulaması Help Steps, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunmasını sağlamak amacıyla faaliyetlerini yürüten TEMA Vakfı ile iş birliği yaptı. Artık Help Steps’te tüm adımlarınızı doğa için atarak, TEMA Vakfı’na bağışlayabilirsiniz.

Çok Adım Çok Ağaç, İyilik Yolunda Bir Amaç

Erozyon ve çölleşme tehlikesine karşı toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla yola çıkan TEMA Vakfı, toprakla birlikte dünya üzerinde ekosistemi oluşturan su, orman, biyolojik çeşitlilik gibi tüm doğal varlıkların korunması ve insan kaynaklı iklim değişikliğine dair politikaların ve toplumsal bilincin oluşturulması için çalışıyor. ‘Çok adım çok ağaç, iyilik yolunda bir amaç’ sloganıyla uygulamaya dahil olan TEMA Vakfı’nın Türkiye’nin 81 ilinde yürüttüğü ağaçlandırma çalışmalarına siz de Help Steps üzerinden adımlarınızla destek olabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Help Steps ile adımlarınız artık TEMA Vakfı için - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bosch arıza tespit cihazı ile ikinci el otomobilde kilometre manipülasyonuna son! ​XPG’den 5000MHz Hızında DDR4 RGB Bellek SPECTRIX D50 Xtreme Geleceğe damgası vurması beklenen cep telefonu teknolojileri ​Arabada sinema keyfine devam Sürdürülebilir İş Ödülleri 2021 için Başvurular Başladı Türk Telekom’dan tam kapanmada ücretsiz hizmetler

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır