Hilton İstanbul Bomonti’den çocuklara özel video anlatımlı sanat kitleri

Ana Sayfa » MAGAZİN » Hilton İstanbul Bomonti’den çocuklara özel video anlatımlı sanat kitleri
Hilton İstanbul Bomonti’den çocuklara özel video anlatımlı sanat kitleri

Hilton İstanbul Bomonti, Masterpiece iş birliği ile hazırladığı video anlatımlı aktivite kitleriyle küçük misafirlerini sanatla buluşturuyor. Aralık, Ocak ve Şubat ayı boyunca konaklama rezervasyonu esnasında “Aile Keyfi” paketini seçen misafirlerin odalarına bırakılacak olan kitler; Hilton İstanbul Bomonti’nin Lobby’sinden de satın alınabilecek.

Şehrin en büyük oteli unvanına sahip olan Hilton İstanbul Bomonti, minik misafirlerini, konaklamaları esnasında hem eğlenip hem de yeteneklerini geliştirebilecekleri Masterpiece sanat kitleri ile buluşturuyor. 0-6 ve 6 yaş üzerine uygun olarak farklı seçeneklerde sunulan sanat kitleri, rezervasyon esnasında “Aile Keyfi” paketini seçen ailelerin konaklama yapacakları odalara Kraft karton kutularla bırakılacak.

Masterpiece iş birliğiyle çocuklar için hazırlanan sanat kiti seçenekleri arasında, 6 yaşına kadar olan minikler için hamur şekillendirme kiti ve pastel boya kiti; 6 yaş ve üzeri olan çocuklar için mini şövaleli resim kiti olmak üzere 3 farklı seçenek bulunacak. QR kod içerisinde satın alınan kitin nasıl yapılacağını anlatan 30 dakikalık bir eğitim videosu da yer alacak.

Aralık, Ocak ve Şubat ayı boyunca Hilton.com üzerinden yapılacak rezervasyonlarda “Aile Keyfi” paketini seçen ailelerin faydalanabileceği video anlatımlı çocuk sanat kitlerini, check out sırasında çocuklarına eğitici bir hediye götürmek isteyen misafirler ya da Hilton İstanbul’u ziyaret eden herkes Lobby alanından da satın alabilecekler.

İSTANBUL – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Hilton İstanbul Bomonti’den çocuklara özel video anlatımlı sanat kitleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Adetliyken hangi dualar okunur kandilde nasıl ibadet edilir? Zion Lacroix moda filmleriyle yurtdışında ülkemizi temsil ediyor Başkan Şimşek’ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı YENİ BİR BAŞLANGIÇ, İLKLERİN HEYECANI VE UNUTULMAZ ANLAR…. Cam Çocuklara İzmir Kent Konseyinden ”Candan” destek… Gizemli Bir Hastalık: Ele Geçirgen Bağırsak Sendromu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır