Hüseyin Baş: Makam aracı yerine yangın söndürme aracı alsaydık

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hüseyin Baş: Makam aracı yerine yangın söndürme aracı alsaydık
Hüseyin Baş: Makam aracı yerine yangın söndürme aracı alsaydık

BTP Lideri Hüseyin Baş'tan günlerdir devam eden orman yangınlarına ilişkin dikkat çekici değerlendirme

 

Türkiye'de günlerdir devam eden orman yangınlarına ilişkin Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş'tan dikkat çekici bir değerlendirme geldi. Millet olarak bu badireyi aşacak güçteyiz diyen Baş, "Makam araçları yerine yangın söndürme araçlarına yatırım yapılsaydı hem canlarımızı hem itibarımızı korurduk" dedi.

 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş günlerdir devam eden orman yangınlarına ilişkin açıklama yaptı.

Yangınlardan büyük üzüntü duyduğunu ifade eden BTP lideri Hüseyin Baş geçen yıl Hatay'da çıkan büyük yangından sonra yaptığı çağrıyı hatırlattı.

Baş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Keşke geçen sene yaptığımız çağrıya kulak verilseydi. Hem canlarımızı hem itibarımızı korurduk. Ama olsun biz millet olarak bu badireyi de aşacak cennet vatanımızı koruyacak güçteyiz." ifadelerini kullandı.

 

Hatay yangınından sonra bu çağrıyı yapmıştı

 

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş 9 Ekim 2020 tarihinde Hatay'da çıkan ve büyük kayba neden olan yangının ardından, "Makam araçları yerine yangın söndürme araçlarına yatırım yapma fikrini artık tartışmalıyız." çağrısı yapmıştı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hüseyin Baş: Makam aracı yerine yangın söndürme aracı alsaydık - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü yazar Amin Maalouf, Global Marketing Summit 2021’de! Aliağa’da Kış Dönemi Yüzme Kursları Başlıyor Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden Fethiye’de STK Temsilcilerine Bilgilendirme Türkiye Sigorta Birliği Yönetim Kurulu’ndan Kamuoyu duyurusu CHP, Türk Eczacılar Birliği ile bir araya geldi İBB’den Yangın bölgesine ekolojiye uygun 1 milyon fidan dikimi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır