İDO beklenen Kabataş hattı seferlerini başlattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » İDO beklenen Kabataş hattı seferlerini başlattı
İDO beklenen Kabataş hattı seferlerini başlattı

İDO, ulaşım ihtiyaçlarına cevap verecek ve zaman avantajı sağlayacak hatlar açmayı sürdürürken, beklenen Kabataş hattı seferlerini başlattı. Bu doğrultuda yeni Kabataş- Bostancı iç hat seferlerini misafirlerinin hizmetine sunan İDO, ayrıca her gün Kabataş- Bursa seferleri gerçekleştirecek.

Misafirlerine deniz yolculuğu keyfini, hız, emniyet ve konfor ayrıcalıklarıyla sunan İDO, uzun zamandır beklenen Kabataş hattı seferlerini başlattı. Ulaşım ihtiyaçlarını öngörerek yeni hatlar açan ve tüm hatlarının planlamasını oluşturan İDO, her gün Kabataş- Bursa seferleri ve günde iki kez Kabataş- Bostancı iç hat seferleri gerçekleştirecek.

Zaman kazandıran Kabataş- Bursa seferleri

İDO, zaman avantajı sağlayacak yeni hatlarına Kabataş – Bursa seferlerini de ekledi. Kabataş- Bursa seferleri her gün; Kabataş/ Kadıköy/ Bursa; Kabataş/ Kadıköy/ Yenikapı/ Bursa; Bursa / Yenikapı/ Kadıköy/ Kabataş rotalarını takip edecek.

İSTANBUL – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

İDO beklenen Kabataş hattı seferlerini başlattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

​Zamdan daha az etkilenmenin yolu: Tedarikçi değiştirmek Telefonları şarj etmek neden bu kadar uzun sürüyor? D Yatırım Bankası A.Ş.’ye Genel Müdür olarak Hulusi Horozoğlu atandı VII. CVC Fonu Türkiye’de Bulunan Üç D-Marin Marinasını Daha Bünyesine Kattı ‘AFİFE JALE’  BAŞROLÜNÜ KİM  KAPACAK? Vatandaşları E-Ticaret’ten bezdirme yolları

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır