İlber Ortaylı ile “Bi’ Sorum Var!” Youtube programı başlıyor!

Ana Sayfa » MAGAZİN » İlber Ortaylı ile “Bi’ Sorum Var!” Youtube programı başlıyor!
İlber Ortaylı ile “Bi’ Sorum Var!” Youtube programı başlıyor!

Prof. Dr. İlber Ortaylı, Tuhaf’ın Youtube kanalının ilk yapımı olan “Bi’ Sorum Var!” programının yüzü oldu. Ünlü tarihçi “Bi’ Sorum Var!” için çocuklarla bir araya gelecek ve çocukların en çok merak ettiği sorulara birlikte cevap arayacaklar.

Nurhak Kaya imzası taşıyan ve çekimleri Zorlu PSM ev sahipliğinde sevilen caz kulübü touché’de mesafe kuralları gözetilerek gerçekleştirilen programın ilk bölümü bu akşam (9 Kasım) youtube.com/tuhaf adresinden yayınlanacak.

Ortaylı, yeni projesini kişisel Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu: “Bu ülkenin çocuklarına güveniyorum ve onlarla bir yolculuğa çıkıyoruz… Çocuklar hayatlarındaki en çok merak ettikleri soruları soracak, cevaplarını hep birlikte arayacağız.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

İlber Ortaylı ile “Bi’ Sorum Var!” Youtube programı başlıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Basketbolun gelişimi stratejik iş birlikleri ve dijital entegrasyonda saklı Şampiyonların Tercihi: Logitech G513 Clicky SELAMİ ŞAHİN’DEN KIBRIS’TA YENİ YIL KUTLAMASI! Başkan Ramazan Şimşek binlerce laleyi toprakla buluşturdu ​Akciğer Kanserinin Yan Etkilerine ‘Pulmoner Rehabilitasyon’ İzmir Karşıyaka’da dayanışmaya bir destek daha

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır