Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İlhan Şeşen’in şarkısıyla ünlenen Hakan Ergün’den RAP şarkı

Ana Sayfa » MAGAZİN » İlhan Şeşen’in şarkısıyla ünlenen Hakan Ergün’den RAP şarkı
İlhan Şeşen’in şarkısıyla ünlenen Hakan Ergün’den RAP şarkı

Müzik dünyasına Barış Manço ve İlhan Şeşen şarkılarına yaptığı başarılı cover çalışmaları ile çok hızlı bir giriş yapan Anadolu Rock Müziğinin genç ve başarılı sanatçılarından Hakan Ergün bu kez de söz ve müziği kendisine ait olan “Nefret” adlı bir şarkısı ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Söz ve bestesi kendisine ait “Nefret” adlı şarkısını dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü sonrasında bir çok sanatçı gibi kendisini müziğe vererek “Nefret” adlı şarkısını hem milliyetçi duygularla hem kendi içinde yaşadığı hüzünlerle yazdığını ve şarkısının önümüzdeki günlerde tüm dijital platformlarda yayına geçeceğinin müjdesini verdi..

Başarılı sanatçı Hakan Ergün daha önce kendisine büyük destekler veren İlhan Şeşen’e her daim müteşekkir olduğunu ve böyle sanatçıların gelecek vaat eden sanatçılara destek vermesinin önemini vurguladı.

İlhan Şeşen’in şarkısıyla ünlenen Hakan Ergün’den RAP şarkı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“Sel ve su taşkınları ‘Hizmet Kusuru’dur” Sosyal medya fenomeni gönülleri fethetmeye devam ediyor Nasıl Derler Bilirsin’den geliyor “Tertemiz Delirdim” Karabağlar’da sosyal mesafeyle spora devam! ​VakıfBank’tan ekonomiye 250 milyon dolar tutarında yeni kaynak MediaMarkt Startup Challenge’20 başvuruları için son 10 gün

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır