İstanbulied İş Sanat’ta

Ana Sayfa » MAGAZİN » İstanbulied İş Sanat’ta
İstanbulied İş Sanat’ta

İş Sanat, mezzosoprano Ekin Bezirganoğlu ve piyanist Senem Zeynep Ercan'ın müzikal birlikteliklerinden oluşan İstanbulied’i sahnesinde ağırlayacak. Konserde Alman ve Fransız lied’lerini (şarkı) seslendirecek topluluk, Türkçe sözlü tangolar ile Özdemir Asaf ve Ümit Yaşar Oğuzcan şiirlerinin müzikle birleşmesinden doğan “İstanbul Şarkıları”nı da sanatseverler ile buluşturacak. Şiir ve müziği, vokal ve piyanoyu bir araya getiren İstanbulied’in konseri 20 Şubat saat 20.30’dan itibaren İş Sanat’ın YouTube kanalından ve internet sitesinden sezon boyunca izlenebilir. 

 

İş Sanat’ın şubat ayındaki diğer etkinlikleri izleyicilerle çevrim içi buluşmaya devam edecek. Klasik müzik konserleri 25 Şubat’ta Milli Reasürans Oda Orkestrası ile devam edecek. Şef Oğuzhan Kavruk yönetimindeki Milli Reasürans Oda Orkestrası konserinin solistleri Özgecan Günöz (keman) ve Sezai Kocabıyık (obua) olacak. 22 Şubat’ta “İnsan Sadece Bir Araç” başlıklı dinletide Haldun Taner’in hikâyeleri seslendirilecek. Minik sanatseverlerin heyecanla beklediği İş Sanat Masal Tiyatrosu 21 Şubat’ta “Güzel ve Çirkin”, 28 Şubat’ta “Ağustos Böceği ile Karınca” masalları ile devam edecek.  Tüm konser ve dinletiler saat 20.30, çocuk etkinlikleri ise saat 15.00’ten itibaren sezon boyunca İş Sanat’ın sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden izlenebilir. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İstanbulied İş Sanat’ta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“Romeo & Juliet” bu akşam Miray Daner ve Kerem Arslanoğlu’nun performansı ile ‘Dijital Sahne’de! ‘Sizin İçin’ özel konu ve konuklarıyla hafta içi her gün 360 TV’de Araştırma: Trump 2020 seçim yarışını kaybedebilir “Kısaca en iyisi”: MAN TGX Mecidiyeköy meydanı yenileniyor CHP Kadın Kolları seçim çalışmalarına Gümüşhane’de başladı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır