Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

istegelsin’in taptaze iletişim yolu ile Seda Bakan’lı reklam filmi yayında

Ana Sayfa » GÜNCEL » istegelsin’in taptaze iletişim yolu ile Seda Bakan’lı reklam filmi yayında
istegelsin’in taptaze iletişim yolu ile Seda Bakan’lı reklam filmi yayında

Seda Bakan’lı ve “Akıllı Taze” Cemre Demircan’lı yeni reklam filmi Türkiye’nin Taptaze Süpermarketi’ni sitcom tadında eğlenceli bir üslupla anlatıyor.

 

Kreatif çalışmalarını M.A.R.K.A.’nın yürüttüğü yeni reklam filminde Güven Kıraç kızı rolündeki Seda Bakan ve “Akıllı Taze” torununu canlandıran genç yetenek Cemre Demircan ile ekran karşısına geçiyor. istegelsin’den sipariş ettiği meyve ve sebzelerin her zaman taptaze geldiğini anlatan Kıraç, kızının Senal marketten aldığı nar ile kendisinin istegelsin’den sipariş ettiği narı kıyaslarken, bu eğlenceli yarışı torunu da büyük bir keyif ve merakla izliyor. 

 

Gıdadan teknolojiye binlerce çeşit ürün

 

Süpermarket deneyimini geleneksel market fiyatına online sunan istegelsin’de meyve sebzeden temel gıdalara, teknolojiden tekstile, kırtasiye ve oyuncaktan anne bebek malzemelerine kadar 7 bin çeşit ürün yer alıyor. Ürünler kullanıcılara soğuk zincir bozulmadan, özel araçlarla ulaştırılıyor. istegelsin İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’da hizmet veriyor. Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, taze ve soğuk zincir ürünleri hariç, kargoyla taşınabilen binlerce ürünü ise market fiyatına Türkiye’nin 81 ilindeki kullanıcılarına kargo ile ulaştırıyor. istegelsin uygulaması App Store, Huawei Store ve Google Play’den indirilebiliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

istegelsin’in taptaze iletişim yolu ile Seda Bakan’lı reklam filmi yayında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Adana’da CHP’li gençlerden üreticiye destek Yeni çalışma düzeninde çalışanlar fark edilmek ve ödüllendirilmek istiyor CHP’li Başkan Keleş: Halka hizmet için gelen Milyonlar HAVAYA gitti Bosch, ağa bağlı cihazları kişisel koruyucu meleklere dönüştürüyor Senin iyiliğin için bu kararı verdik demeyin! Rüçhan Çandar, HSBC Grubu Stratejik Değişim Yönetimi Küresel Başkanı olarak atandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır