İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Esnafta iş yok, esnafa destek yok

Ana Sayfa » GÜNCEL » İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Esnafta iş yok, esnafa destek yok
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Esnafta iş yok, esnafa destek yok

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Esnafta iş yok, esnafa destek yok, esnafta umutsuzluk var, vatandaşın tek umudu ise Meral Akşener” dedi.

İYİ Parti teşkilatları esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda İYİ Parti Çanakkale il başkanlığı da esnafları tek tek gezerek sorun ve sıkıntıları yerinde tespit ederek rapor haline getirip genel merkeze sunuyor. İl başkanı Selahattin Yıldızlar ekibi ile birlikte yaptığı çalışmalar neticesinde oldukça zor durumda olan ve iktidar partisi tarafından yalnız bırakılan esnafın yanında olarak, parti olarak çözüm önerileri için hazırladıkları projeleri de anlatıyor.
 
Esnaf ziyaretleri hakkında bilgi veren başkan Yıldızlar, “Parti olarak genel başkanımız dahil her ilimizde teşkilatlarımız esnaflarımızı tek tek geziyor ve sorunları yerinde tespit ediyor. Biz İYİ Parti teşkilatı olarak sokaklarda vatandaşımızın esnafımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Birileri gibi dışarda neler olduğundan haberi olmayan, oturduğu yerden ülke yönetmeye çalışanlar gibi olmadık olmayacağız. Esnaf sıkıntılı, vatandaş aç. Esnaf borçlarını ödeyemiyor, vatandaş evine ekmek götüremiyor. Hangi kapıyı çaldıysak dertli, sıkıntılı.
Esnaf dertli, esnafın sorunları ciddi. Onları tek dinleyense bizleriz. Vatandaşımız sesi olmaya devam edeceğiz. Artık onlarda gerçeklerin farkında. Hepsinin umudu İYİ Parti, Meral Akşener” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Esnafta iş yok, esnafa destek yok - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bosch Termoteknoloji’ye Social Media Awards’dan 2 Ödül Birden! Arzum Tostçu Mini’ye iF Design Award’dan prestijli ödül Sağlıklı Yaşamın Şifresi Negatif İyonlar İDO beklenen Kabataş hattı seferlerini başlattı Aliağa’da “Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir” Etkinliği Range Rover Velar Yıl Sonuna Özel Faiz Avantajıyla Showroomlarda

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır