İZİKAD başarılı kadınları ödüllendiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » İZİKAD başarılı kadınları ödüllendiriyor
İZİKAD başarılı kadınları ödüllendiriyor

Avrupa Birliği Başkanlığı “ Sivil Toplu Diyaloğu V” programı kapsamında desteklenen İZİKAD öncülüğünde hayata geçirilen ve AFAEMME’nin (Akdeniz İş Kadınları Dernekleri Federasyonu) proje ortağı olduğu “İş Hayatında Kadın Statüsünün Güçlendirilmesi” projesi kapsamında İzmir İş Dünyası Kadının Güçlenmesi Başarı Ödülleri 29 Eylül Salı günü sahiplerini buluyor. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak İzmir Ticaret Odası’nda gerçekleştirilecek ödül gecesi internet üzerinden de izlenebilecek.

Ödül gecesine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer,  AFAEMME Yönetim Kurulu Başkanı Maria Helena De Felipe Lehtonen katılırken, İspanya Büyükelçisi Juan Gonzales Barba’nın da katılması bekleniyor.

AFAEMME ile birlikte güzel bir proje yürüttüklerini dile getiren İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin, iş hayatından kadının yükselmesinin demokrasinin bir gereği olduğunu vurguladı. İzmir İş Dünyası Kadının Güçlenmesi Başarı ödülleriyle kadınları onore etmek istediklerini söyleyen Sezgin, “Ödül gecemizde kadınlarımızın iş dünyasındaki başarılarını kutlayacağız. İş hayatında kadınların daha fazla yer alması için İZİKAD olarak çalışmalara devam edeceğiz. Ödüllerimiz kadınlarımızı cesaretlendirdiği gibi diğer kadınlarımızı da örnek olacak. Üç ödül gecesini bir arada kutlayacak olmaktan dolayı mutluyuz” dedi

İzmir İş Dünyası Kadının Güçlenmesi Başarı Ödülleri’nin yanı sıra Weps Uygulama Ödülleri, Liseler Arası Kısa Film Yarışması Ödülleri de takdim edilecek. İzmir İş Dünyası Kadının Güçlenmesi Başarı Ödülleri’nin kategorisi ise yılın başarılı kadın girişimcisi, yılın başarılı kadın üst düzey yöneticisi, yılın kadın istihdamına destek veren kurumu ve yılın kadın iş hayatına önem veren şirketi olmak üzere dört kategoriden oluşuyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

İZİKAD başarılı kadınları ödüllendiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kadına şiddete Siyah Beyaz dayanışması! Ömer Çelik: Kim aile kavramını kullanıyorsa yaptığı ahlaksızlıktır Aras Bulut İynemli,Vodafone’un reklam yüzü oldu Gizemli Şarkının Sahibi Belli Oldu Sosyal medya fenomeni Cioman, gönülleri fethetmeye devam ediyor Yolcu360’ın yeni CTO’su Utku Altınkaya oldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır