İzmir’de DASK ilk sırada

Ana Sayfa » GÜNCEL » İzmir’de DASK ilk sırada
İzmir’de DASK ilk sırada

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Generali Sigorta, İzmir’in sigortacılık haritasını açıkladı. Generali Sigorta verilerine göre İzmir’de sigorta hizmeti alanların 63’ü 35-60 yaş aralığındaki bireylerden oluşurken, genel yaş ortalaması 53 olarak istatistiklere yansıdı. İzmirlilerin en çok tercih ettiği sigortacılık ürün ve hizmetleri ise sırasıyla zorunlu deprem sigortası (DASK), konut sigortası ve kasko sigortası oldu.

55 ile DASK ilk sırada

Generali verilerine göre, İzmirlilerin en çok tercih ettiği sigortacılık ürün ve hizmeti, İzmir’de yaşanan depremin risk bilinci üzerindeki etkisi dolayısıyla 55’lik oranla zorunlu deprem sigortası (DASK) olurken, ikinci sırada 16 ile konut sigortası, üçüncü sırada ise 14.5’lik oranla kasko sigortası yer aldı.

Kadınların oranı 40

İzmirlilerin online ve acente kanalı üzerinden sigortacılık ürünlerini alma yüzdelerine göz atıldığında, 40 kadın ve 60 erkek dağılımı istatistiklere yansıdı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İzmir’de DASK ilk sırada - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Spor sonrası enerjinizi meyve suyuyla geri kazanın Okanlı Küçük Mucitlerden 131 Buluş Ünlü medyum Zeynel Eroğlu; Covid-19 2021’de de gündemimizde kalacak! CHP’li Karahan: “ilçemizin en temel sorunu alt yapı” Sezen Aksu’nun gözdesi.. İngiltere’nin PKK uzantılarıyla ilgili kararına Dışişleri Bakanlığı’ndan açıklama

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır