Kadıköy’de 19:23’te İstiklal Marşı coşkusu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kadıköy’de 19:23’te İstiklal Marşı coşkusu
Kadıköy’de 19:23’te İstiklal Marşı coşkusu

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında, Kadıköylüler saatler 19.23’ü gösterdiğinde hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okudu.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü pandemi nedeniyle bu yıl kol kola, omuza düzenlenemedi. Ancak pandemi önlemlerini gözeten Kadıköy Belediyesi, yürüyüş yerine Cumhuriyet Tırı öncülüğünde oluşan araç konvoyu ile Cumhuriyet Bayramını her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutladı. “Daima Cumhuriyet” sloganıyla ilerleyen Cumhuriyet Tırından marşlar ve şarkılar çalındı. Tıra uzun bir araç konvoyu eşlik etti. Saat 19.00’da Suadiye’den hareket eden Cumhuriyet Tırından saatler 19.23’ü gösterdiğinde İstiklal Marşı yükseldi. Bağdat Caddesinde bulunan yurttaşlar hep bir ağızdan İstiklal Marşı’na eşlik etti. Cumhuriyet sevdalıları evlerinin pencerelerinden, balkonlarından salladıkları Türk Bayrakları ile Cumhuriyet coşkusuna katıldı.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Kadıköy’de 19:23’te İstiklal Marşı coşkusu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

SunExpress, bu yaz Avrupa uçuş ağını genişletiyor Tatile gelen turist, Türkiye’de “ev”leniyor Her Yaşın ve Cinsiyetin Vitamin ve Mineral İhtiyacı Farklıdır Tip1 Diyabetli Yarışçılar Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’na katılıyor Milli Voleybolcu Meryem Boz BMW X1’in Direksiyonuna Geçti Koç Üniversitesi akademisyenlerinden aş milliyeçiliği raporu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır