Kadıköylü çocuklar kendi kitaplarını kendileri yaptılar.

Ana Sayfa » MAGAZİN » Kadıköylü çocuklar kendi kitaplarını kendileri yaptılar.
Kadıköylü çocuklar kendi kitaplarını kendileri yaptılar.

Eğitim hayatlarına online olarak devam eden çocuklar, Kadıköy Belediyesi’nin çocukları hedef alan etkinlikleri ile öne çıkan, Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi’nde düzenlenen atölyelere de online olarak katılmaya devam ediyor. Birlikte Çizgili Kitap Yapıyoruz ve Birlikte Masal Kitabı Yapıyoruz Atölyelerine online olarak katılan çocuklar, eğitmenleri Kemal Gökhan Gürses ve Can Gürses öncülüğünde bir araya geldi. Birlikte kurdukları hikâyeler ve masalları önce kâğıda döktü, sonra bu masalları resmettiler.

 

Hayallerini, isteklerini, dünyaya bakış açılarını birbirleriyle paylaşan çocukların bu ortaklığından 6 yeni kitap doğdu. Çocukların emeklerinin ürünü olan “Aynada Yolculuk, Mehmet’in Sihirli Kalemi, Benim Harika Kardeşim, Maskeli Hayvanlar, Şifalı Şifasız Çiçek ve Her Şeyi İstiyorum” adlı çalışmalar Kadıköy Belediyesi tarafından kitap olarak basıldı. Şimdi bu kitaplar başka çocuklarla buluşmak üzere Kadıköy Belediyesi’nin Kültür Merkezleri HKÇKM, BKMK, CKM, KKM ve Karikatür Evi’nde olacak. Minik yazar ve çizerlerin eserlerini görmek isteyen diğer çocuklar sınırlı sayıda basılan kitaplardan ücretsiz olarak alabilecekler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kadıköylü çocuklar kendi kitaplarını kendileri yaptılar. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Çocukların Yetenekleri Nasıl Keşfedilir İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e Başkanlardan ziyaret Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Sezaryenle doğan çocukta stres hormonu daha çok salgılanıyor” Çukurova Belediyesi Türkiye’de yine bir ilke imza attı Ali Babacan:  ‘Son genel seçimlerin kaybedeni Sayın Erdoğan’dır’ OTAM, TOSB’da yeni test merkezini açıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır