Kahve Dünyası ile Dondurma Keyfi Uzadıkça Uzuyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kahve Dünyası ile Dondurma Keyfi Uzadıkça Uzuyor
Kahve Dünyası ile Dondurma Keyfi Uzadıkça Uzuyor

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, dondurma tutkunlarına özel bir kampanya düzenliyor. 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arası Kahve Dünyası’nın tadına doyulmaz dondurmalarından iki top alan misafirler üçüncü top dondurmaya sadece 1 TL ödüyor.

 

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası geçen yıl olduğu gibi bu sene de yazın gelişini çok lezzetli bir kampanya ile kutluyor. 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Kahve Dünyası misafirleri, tamamen ev yapımı tarzında üretilen enfes Kahve Dünyası dondurmalarından iki top satın aldığında üçüncü topa sadece 1 TL ödüyor. 

 

Kahve Dünyası’nın tadına doyulmaz dondurmalarının sırrı besin değeri yüksek, tam yağlı, lezzetli Jersey inek sütü ve keçi sütü, orkide bitkisinin köklerinden elde edilen gerçek salep, yüzde 100 gerçek çikolata, Gaziantep’in Barak fıstığı, yöresinden temin edilen kuruyemişler ve mevsiminde toplanmış meyvelerde saklı. Endüstriyel yöntemlerden uzak, tamamen ev yapımı tarzında üretilen Kahve Dünyası dondurmaları hiçbir yapay katkı maddesi ve boya içermiyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kahve Dünyası ile Dondurma Keyfi Uzadıkça Uzuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Veeam, VeeamON 2021’de Modern Veri Korumanın Geleceğini Açıklıyor Rosatom BREST-OD-300 hızlı nötron reaktörlü benzersiz güç ünitesinin yapımına başladı Büyükşehir’den modern simit tezgâhları Çocuğunuz merdiven çıkarken zorlanıyorsa, akut apandisite dikkat! Cumhurbaşkanı Kararıyla Süreç Hızlanıyor Bursa’nın Hanlar Bölgesinde Tarih Gün yüzüne Çıkıyor Fransız çift “Herkes burayı görmeli”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır